Установка внутрішлункового балона для схуднення: коли, кому, як і на скільки?

Що таке внутрішньошлунковий балон, як він встановлюється, показання та протипоказання. Режим харчування пацієнта після операції плюс загальні рекомендації. Боротьба із зайвою вагою нерідко буває безуспішною.

Що таке внутрішньошлунковий балон, як він встановлюється, показання та протипоказання. Режим харчування пацієнта після операції плюс загальні рекомендації.

Боротьба із зайвою вагою нерідко буває безуспішною. Сидіти на жорсткій дієті не кожному вдається, так і результати після вимушеного голодування можуть бути несподіваними – після незначної втрати ваги різко додаються нові кілограми, ще й у більшій кількості. У критичних випадках, коли надлишки маси тіла занадто великі і значно погіршують якість життя, доводиться вдаватися до операцій. Одна з найпоширеніших – установка балона в шлунок.

Таким чином, створюється ілюзія постійної ситості, зайва їжа в нього просто не поміщається. Втрата маси тіла неминуча. Розглянемо докладніше, як проводиться операція, кому вона рекомендується, і в яких випадках протипоказана.

Дивіться також  Модельна дієта: основні принципи та схеми схуднення, меню на 3 і 7 днів