Вакуум для схуднення живота: правильна техніка виконання і постановка дихання

Як правильно робити вправу вакуум для живота: 5 технік його виконання. Детальний опис дихальної гімнастики для нього. Протипоказання. Одне з найефективніших вправ для схуднення живота — вакуум. Є одночасно і фізичним, і дихальним.

Як правильно робити вправу вакуум для живота: 5 технік його виконання. Детальний опис дихальної гімнастики для нього. Протипоказання.

Одне з найефективніших вправ для схуднення живота — вакуум. Є одночасно і фізичним, і дихальним. Незважаючи на уявну простоту, відрізняється складною технікою виконання, але при наполегливості і терпіння оволодіти нею можуть усі. По результативності не поступається планки і скручиваниям. Однаково підходить і чоловікам і жінкам. Усім, хто мріє про струнку фігуру, варто включити його в свій план тренувань.

Механізм схуднення

Дана вправа гармонійно поєднує в собі фізичне навантаження на черевні м’язи і дихальну гімнастику, спрямовану на збагачення організму киснем. Так що не дивно, що для схуднення живота багато вибирають саме вакуум. Його ефективність, яка пояснюється науково і підтверджується численними позитивними відгуками, не піддається сумніву.

Прокачування преса, скручування, планка, різні тренажери в більшій мірі працюють з поверхневими (прямий і косими) м’язами. Вони дають гарний рельєф у вигляді кубиків і злегка підтягують живіт. Вакуум — це тренування внутрішніх поперечних і глибинних многораздельных м’язів. Вони дозволяють стати володарем спокусливого вигину в спині, абсолютно плоскої форми живота і граціозної постави.

Лікнеп. Поперечна м’яз, з якою проводиться робота, називається тяжелоатлетическим поясом, що йде зліва направо. Її завдання — утримувати внутрішні органи.

Вакуумне дихання, що виконується під час вправи, допомагає спалювати вісцеральний жир в області живота, талії, боків. Воно забезпечує клітини додатковими порціями кисню — головного учасника окисно-відновних реакцій, у процесі яких відбувається розщеплення адипоцитів. Людина навіть не підозрює, що його регулярне виконання призводить до поліпшення роботи багатьох органів і систем:

  • травлення: кисень відповідає за повноцінне всмоктування поживних речовин із травного ТРАКТУ в кров;
  • печінки: органи дихання додатково виводять токсини з організму, полегшуючи її функції;
  • імунітету, який зміцнюється за рахунок збільшення життєвої активності клітин;
  • нервової системи: вправа дарує умиротворення і спокій.
Дивіться також  Вегетаріанство: з чого почати нове життя — спосіб життя, раціон, рецепти

Прямо або побічно, але все це призводить до стійкого зниження ваги, особливо на тлі правильного харчування і регулярних тренувань. А глибинна прокачування м’язів живота не залишає жодного шансу зберегтися жирів в цій області.

Стрімкого схуднення чекати не варто. Вакуум — то вправу, яке видає результати через час. Тому потрібно набратися терпіння. До кінця першого місяця тренувань ефект буде помітний, але ідеально плоского живота можна досягти тільки через півроку. Хоча це буде залежати від початкового стану м’язів черевної порожнини і кількості жиру в цій області.

Зі світу зірок. Вакуум має ще одну назву — вправа Шварценеггера, так як знаменитий голлівудський актор-культурист — справжній майстер його виконання.