Велосипед для схуднення: користь вело їзди для жіросжіганія і стрункої фігури

Останнім часом все частіше і частіше зустрічаються люди, які катаються на велосипедах. Сьогодні стало навіть модним робити такі велосипедні прогулянки. Багато молодих пар влаштовують вечорами собі прогулянки на двоколісному транспорті. Насправді це не тільки розвага, але й чудовий спосіб зміцнити своє здоров’я, підвищити імунітет. А багато пишні дами, особливо ті, кого хвилює повнота стегон, використовують велосипед як засіб для схуднення.

Користь велосипеда для схуднення

Чи є користь велосипеда для схуднення? Так, ще якась.

  • Під час прогулянки на велосипеді задіюються групи м’язів в самих проблемних зонах – сідниці, стегна, навіть живіт і спина. Крім тренування м’язів під час їзди на велосипеді спалюється до 1500 калорій на годину, та це не при самій швидкій їзді.
  • Ще такі велосипедні прогулянки корисні для органів дихання, адже під час руху на велосипеді відбувається відмінна вентиляція легенів, ми вдихаємо повітря в легені більше, розкриваючи їх на повну потужність. Тим самим позбавляємося від токсинів, зібраних саме в органах дихання.
  • Наступна користь постійних вилазок на велосипеді – це допомога роботі серця і судин. Це своєрідна кардіотренування, особливо якщо включати в маршрут руху підйоми в гору. Наші судини стають міцнішими, з’являється здоровий ритм роботи серця, стабілізується кров’яний тиск.
  • Ще безсумнівний плюс в таких прогулянках – це зняття стресу і викиду негативної енергії. Під час велопрогулянок часто поліпшується психологічний стан організму, заспокоюються нерви, особливо якщо мати під рукою гарну музику. Прогулянки на велосипеді піднімають настрій, а коли катаєшся з коханою людиною, то це тільки дає ще більше позитивних емоцій.

  • Велику користь їзда на велосипеді для схуднення дасть і нашим суглобів і кісток. Поки ви крутите педалі, активно рухаються і ваші суглоби, а це приголомшлива профілактика хворобливих відчуттів.
  • Також велопрогулянки дають користь нашому імунітету. Адже це загальне зміцнення організму, рух – це життя, недарма так кажуть у народі.
Дивіться також  Шейпінг будинку: заняття для схуднення, танцювальні вправи і правильне харчування для зниження ваги

Однак прогулянки на велосипеді не завжди можливі і доступні. По-перше, ми живемо в таких кліматичних умовах, де не круглий рік тепло, в нашому регіоні трапляється зима і зимові морози, а в сніг, холод і буран не вивезеш свого маленького коня і не прокатишься по заметах. Тому багато набувають додому велотренажери. Так можна влаштувати собі їзду на велосипеді для схуднення і вдома. Тим більше що сьогодні є моделі тренажерів, на яких є вимірювальні прилади. І з легкістю можна перевірити під час або після тренування свій тиск, пульс, частоту серцебиття, дізнатися, скільки кілометрів ви прокотилися.

Незважаючи на таку кількість плюсів велопрогулянок, все ж є люди, яким просто протипоказані подібні прогулянки і тренування. Це люди, у яких досить серйозні серцеві захворювання, підвищений тиск, ті, у кого вже уражені суглоби і порушена координація.