Вправи будинку для схуднення для дівчат і для жінок: кардіо і для плоского преса

У сучасному світі струнка, рельєфна фігура є предметом мрій більшої частини населення планети, серед якої є і жінки, і чоловіки. Однак не всі з них поспішають втілювати цю мрію в життя із-за впевненості у тому, що ідеальне тіло можна отримати, тільки тягая залізо в спортзалі. І глибоко помиляються: підтягнутих форм можна домогтися і не моря себе тривалими виснажливими тренуваннями у фітнес-клубах — вправи вдома для схуднення ще ніхто не відміняв.

Комусь може здатися, що заняття для схуднення будинку не так ефективні, як в спеціально обладнаних для цього місця — спортзалах. Але насправді те, які результати отримає тренується людина, залежить цілком і повністю від нього, від його мотивації, прикладених зусиль, правильної техніки виконання.

Так що не варто принижувати ефективність тренувань в домашніх умовах: деколи вони дають результати навіть краще, ніж проводяться під чуйним керівництвом тренера, і переважна більшість населення Землі давним-давно вже це довели.

Рекомендації по виконанню домашніх тренувань

Звичайно, суттєвий мінус таких тренувань — відсутність кваліфікованого тренера, який покаже, як правильно виконувати вправу, і навчить, як треба під час нього дихати. Однак сучасний інтернет рясніє такого роду онлайн-тренерами, чітко і ясно розповідають про всі тонкощі. Так що зневірятися не варто — вихід можна знайти завжди!

Також не потрібно навантажувати свій організм тренуваннями понад міру: цілком буде достатньо і регулярних півгодинних комплексів 3-4 рази в тиждень.

Ще один важливий пункт — не варто займатися на повний шлунок: це і тренування зробить малоефективною, і на кишечнику позначиться не найприємнішим чином. Краще почекати годинки два-три.

Вправи

Головне в цих вправи — регулярність. Тому має сенс заздалегідь скласти план тренувань і неухильно його дотримуватися.

Дивіться також  Вправи з гімнастичною палицею: общеразвивающий комплекс

Для нарощування м’язової маси

Вправи, які будуть описані нижче, позиціонуються, як нарощують м’язи, проте це не зовсім так. Щоб наростити дійсно непоганий обсяг м’язової маси необхідно не тільки плідно працювати, але й дотримуватися особливих правил в раціоні, а точніше — істотно збільшити частку білка. В іншому ж можна сміливо покластися на наступні гранично прості вправи:

  • Улюблені всіма присідання. І не тільки класичні: з випадами вперед, у бік, з махами і стрибками — всі вони дуже ефективні, якщо, звичайно, дотримуватися техніку виконання.
  • Планка. У всій всесвітній павутині «планка» вважається мало не панацеєю від усіх проблем. І це цілком заслужено, адже під час перебування в планці у людини опрацьовуються м’язи ніг, преса, кора, що забезпечує побудову правильної постави, істотно впливає на процес схуднення.
  • Випади особливо корисні для жінок, які страждають, як відомо, схильністю до запасанию жиру на ногах незалежно від типу своєї фігури. Вони чудово опрацьовують задню поверхню стегна, а також зону галіфе і квадрицепси.
  • Віджимання допоможуть надати рукам привабливу рельєфність і помітно підтягнутий м’язи грудей, що виявиться досить приємним бонусом для дівчат, адже, підтягнувши груди, можна візуально зробити її на розмір більше.
  • Скручування. Вони є базовими елементами, на яких будуються всі тренування для преса, тому не варто ними нехтувати.

Для спалювання жиру

Або ж по-іншому — кардіо. Такі вправи істотно підвищують якість роботи серцево-судинної системи, роблячи тренується більш витривалим, і, звичайно ж, сприяють спалюванню жиру. Однак важливо пам’ятати, що цей ненависний жирок починає використовуватись організмом тільки після 20 хвилин посиленого тренування при пульсі, що знаходиться в зоні спалювання жиру.

Вибір кардіо-вправ вкрай широкий: біг, стрибки, скакалка, велотренажери і т. д. Так що кожен знайде щось собі до душі.

Дивіться також  Ранкова гімнастика від Аніти Луценко: які вправи рекомендується робити перед сніданком

Відео по темі статті