Відгуки на ліпосакцію стегон і сідниць і фото до і після процедури

Стегна і сідниці – одна з найбільш проблемних зон на тілі жінки з точки зору жирових відкладень. Ліпосакція змінює контури тіла, прибирає зайвий підшкірний жир і покращує стан шкіри. Огляд відгуків на дану процедуру представлений в нашій статті.

Відгуки на ліпосакцію стегон і сідниць

Аліна: «Я зменшувала стегна ліпосакцією. Ефект тримається вже три роки. За цей час всі мої подружки втратили форму, а я виглядаю чудово!»
Вероніка: «Робила ультразвукову ліпосакцію стегон, сідниць і живота. Стегна тримаються вже другий рік, а живіт форму втратив!»
Каріна: «Я довірилася нової технології – радіочастотна ліпосакція. Робити не боляче, наслідки мінімальні. Ефект з’являється протягом 5 місяців!»
Ольга: «Робила класичну ліпосакцію. Сучасні методи – чистої води реклама. А придумані різновиди відрізняються лише способом впливу на жирові клітини. Старі способи розкрутити не вдається, от і вигадують для викачування грошей нові!»

Альбіна: «Робила радіочастотну ліпосакцію. Набряки були і синці теж. Мастилася спеціальними мазями – мені в клініці продали. Носила білизна. За тиждень почала приходити в норму. Результати побачила через три місяці!»
Дарина: «Ліпосакція – страшний стрес для організму. Чого гріха таїти – наслідків сила-силенна! За півроку очікування результату і перенесення всіх цих мук, можна реально зайнятися харчуванням і спортом і вийдуть такі ж результати. А то і краще. І скажених грошей витрачати не треба!»
Світлана: «подруга Робила лазерну ліпосакцію стегон і сідниць. Загалом, після всіх набряків і синців, ми помітили, що одне стегно виступає більше. Робили корекцію. Потім ще одну, а ноги не стали однаковими. Ось і навела красу!»
Анна: «Вважаю ліпосакцію – метод боротьби з жиром для слабовольних і ледачих людей. Правильна навантаження зміцнить ноги і позбавить від надлишків жиру!»
Жанна: «Стегна і сідниці – моя проблемна зона. Зверху все в порядку. Груди на місці, талія є. А низ – ніби від іншої людини приставлений. Про ліпосакції мріяла давно. Робила лазерну. Ноги боліли два тижні, потім стало легше. В результаті побачила фігуру своєї мрії. Ніякі фізичні навантаження не змогли б дати такого результату. Харчуюся як і раніше, за два роки не погладшала. Ноги у відмінному стані!»

Дивіться також  Домашнє обгортання для схуднення: як зробити холодні обгортання і допомагають вони при схудненні

Фото до і після ліпосакції стегон і сідниць


Ліпосакцію не слід сприймати як метод позбавлення від ожиріння. У неї зовсім інше призначення. Процедура здатна злегка коректувати фігуру. Її доцільно робити, якщо дійсно є проблемна зона. Наприклад, все тіло худе, а сідниці і стегна не відповідають пропорціям тіла. Ліпосакція дозволить організму позбутися від жиру в цій частині тіла.
Правильне харчування і фізичне навантаження ніхто не відміняв. Скільки протримається результат, більшою мірою залежить від самої людини. Ефективність методу тут ні при чому.
Обираючи той чи інший метод ліпосакції, ви повинні бути готовими до наслідків і негативних моментів. Навіть безопераційні методи передбачають втручання в нормальну життєдіяльність організму. Навантаження на внутрішні органи йде найсильніша.
Виконуйте всі рекомендації фахівців. Не утаивайте інформацію щодо здоров’я. Не захоплюйтеся ліпосакцією. Все повинно бути в розумних нормах. Не витрачайте даремно гроші і бережіть своє здоров’я!

Обов’язкові аналізи

  • Визначення резус-фактора і групи крові;
  • Електрокардіограма серця;
  • Флюорографія;
  • Аналіз сечі;
  • Аналіз крові;
  • Аналіз на ВІЛ.

Відео-підбірка