Відгуки на ліпосакцію стегон і сідниць і фото до і після процедури

Стегна і сідниці – одна з найбільш проблемних зон на тілі жінки з точки зору жирових відкладень. Ліпосакція змінює контури тіла, прибирає зайвий підшкірний жир і покращує стан шкіри. Огляд відгуків на дану процедуру представлений в нашій статті.

Відгуки на ліпосакцію стегон і сідниць

Аліна: «Я зменшувала стегна ліпосакцією. Ефект тримається вже три роки. За цей час всі мої подружки втратили форму, а я виглядаю чудово!»
Вероніка: «Робила ультразвукову ліпосакцію стегон, сідниць і живота. Стегна тримаються вже другий рік, а живіт форму втратив!»
Каріна: «Я довірилася нової технології – радіочастотна ліпосакція. Робити не боляче, наслідки мінімальні. Ефект з’являється протягом 5 місяців!»
Ольга: «Робила класичну ліпосакцію. Сучасні методи – чистої води реклама. А придумані різновиди відрізняються лише способом впливу на жирові клітини. Старі способи розкрутити не вдається, от і вигадують для викачування грошей нові!»

Альбіна: «Робила радіочастотну ліпосакцію. Набряки були і синці теж. Мастилася спеціальними мазями – мені в клініці продали. Носила білизна. За тиждень почала приходити в норму. Результати побачила через три місяці!»
Дарина: «Ліпосакція – страшний стрес для організму. Чого гріха таїти – наслідків сила-силенна! За півроку очікування результату і перенесення всіх цих мук, можна реально зайнятися харчуванням і спортом і вийдуть такі ж результати. А то і краще. І скажених грошей витрачати не треба!»
Світлана: «подруга Робила лазерну ліпосакцію стегон і сідниць. Загалом, після всіх набряків і синців, ми помітили, що одне стегно виступає більше. Робили корекцію. Потім ще одну, а ноги не стали однаковими. Ось і навела красу!»
Анна: «Вважаю ліпосакцію – метод боротьби з жиром для слабовольних і ледачих людей. Правильна навантаження зміцнить ноги і позбавить від надлишків жиру!»
Жанна: «Стегна і сідниці – моя проблемна зона. Зверху все в порядку. Груди на місці, талія є. А низ – ніби від іншої людини приставлений. Про ліпосакції мріяла давно. Робила лазерну. Ноги боліли два тижні, потім стало легше. В результаті побачила фігуру своєї мрії. Ніякі фізичні навантаження не змогли б дати такого результату. Харчуюся як і раніше, за два роки не погладшала. Ноги у відмінному стані!»

Дивіться також  Ванни з содою і сіллю для схуднення: як приймати, рецепт від целюліту