Відгуки про гідромасажі: який ефект з’являється до і після процедури

Гідромасажем називається масаж, який виконується за допомогою потоку води, при цьому людина перебуває у воді. Варто відзначити, що найбільшою популярністю сьогодні користується підводний гідромасаж, відгуки до і після процедури про нього в основному позитивні.

Відгуки

Ірина: «Гідромасаж мені порекомендувала фізіотерапевт як загальнозміцнюючий засіб, проте я дізналася, що це чудово засіб від целюліту, а також для розслаблення м’язів. Завдяки лимфодренажному ефекту, з організму виводяться шлаки і токсини.
Варто відзначити, що після гідромасажу пройшла головний біль, яку я не могла заспокоїти нічим цілих чотири дні. На наступний день після процедури всі м’язи боліли так, немов я провела цілий день в тренажерному залі. Загалом, процедурою дуже задоволена, тому записалася на повний курс».

 

Оксана: «Гідромасаж мені прописав лікар додаток до курсу лікування. Я не уявляла, що це за процедура, але перший сеанс мені сподобався. Однак потім струмінь води була настільки сильною, що просто зносило з місця. Все б нічого, але якщо у вас є хворі місця, як у мене, наприклад, спина, то це дуже неприємно.
Варто відзначити, що перед процедурою ніхто не поцікавився у мене наявністю яких-небудь захворювань, а також не розповів про протипоказання, які, напевно, є. Ще до мінусів можу віднести вартість процедури – вона вже дуже висока.
Незважаючи на позитивні відгуки про ефект гідромасажу, я залишилася незадоволена процедурою і порекомендувати її можуть тільки тим, хто знайшов грамотного фахівця».

Надія: «Я уявляла, що гідромасаж – це такий масаж, який просто здатна розслабити і подарувати гарний настрій, але коли мій знайомий, пройшовши курс гідромасажу, швидше пішов на поправку, я вирішила піти на цю процедуру. На процедури я ходила разом з сестрою, у якої загострився остеохондроз. Я ж вирішила поборотися з целюлітом.
Процедурою задоволені і я, і сестра. Сестра забула про своїх болях у спині, а моя шкіра стала гладкою і підтягнутою. Єдине, що варто відзначити, так це наявність таких протипоказань: герпес, запальні процеси, проблеми з тиском і серцем, онкологія».

Дивіться також  Браслет для схуднення: допомагає чи магнітний браслет для зниження ваги і обміну речовин

Катерина: «На процедуру гідромасажу була неодноразово. Ефективність цієї процедури мені дуже подобається. Гідромасаж руйнує жирову клітковину, до того ж шкіра не обвисає, а, навпаки, підтягується.
Вага не знижується дуже швидко, а ось обсяги йдуть просто на очах. Не всіх попереджають, але гідромасаж має сечогінну дію. Особисто для мене достатньо важко переоцінити ефективність процедури, адже вона допомагає в боротьбі із зайвою вагою, а крім того, знімає втому і розслабляє м’язи».

Олександра: «Про гідромасажі дізналася зовсім випадково і вирішила спробувати разочок, може, буде якийсь ефект. Варто відзначити, що на першій процедурі було досить боляче, а в деяких місцях з’явилися синці. Але біль пішла ближче до четвертого сеансу. Я сподівалася, що схудну хоча б на 5 кг, однак пішли тільки обсяги. Я б порадила використовувати й інші методи схуднення в комплексі з гідромасажем».

Яна: «На сьогоднішній день у мене немає проблем із зайвою вагою, проте раніше я була більше на пару десятків кілограм, і тепер в деяких місцях обвисла шкіра. Рятувалася різноманітними масажами, але мені порадили процедуру гідромасажу.
Треба сказати, що іноді було і боляче, проте, в цілому, процедура мені дуже сподобалася. Я в захваті від води і масажу, тому готова годинами валятися. Після процедури з’явилося багато сил і енергії, вийшла, як новенька».