Висівки для схуднення: як вживати, які краще для скидання зайвої ваги

Висівки як елемент здорового харчування стали популярні порівняно недавно, але практично відразу підтвердили свою ефективність, і сьогодні вони вважаються одним з найбільш доступних і ефективних способів позбавитися від зайвих кілограмів і скинути зайву вагу. Найбільш популярні висівки для схуднення – їх активно використовують з цією метою, і вони демонструють відмінні результати. Але важливо знати, як правильно їх використовувати.

Корисні висівки для схуднення

Самі по собі висівки являють собою суміш оболонок зерна і невідсортованих борошна. Особливих смакових характеристик у них немає, проте склад у них дуже багатий. У ньому присутня велика кількість вітамінів та інших корисних речовин, що забезпечують правильне функціонування нашого організму і відмінне самопочуття.

Регулярне вживання висівок дозволяє поліпшити перистальтику кишечника, нормалізує травлення в цілому, допомагає активізувати очисні процеси (діє як адсорбент), і в підсумку з організму виводяться накопичені шлаки, токсини та інші речовини. Також в них міститься велика кількість клітковини (харчових волокон), яка допомагає організму насититися. Потрапляючи всередину, висівки розбухають і заповнюють шлунок, дозволяючи позбавитися від почуття голоду, вживши мінімальну кількість калорій.

Клітковина, що міститься у висівках, є відмінною середовищем для формування корисної мікрофлори кишечника, що особливо корисно при запорах і дисбактеріозі. Вживання висівок також допомагає поліпшити стан шкіри. Особливо корисно вживати їх разом з натуральними кисломолочними напоями – це сприяє очищенню і підтягування шкіри, покращує колір обличчя.

Також висівки чудово знижують рівень поганого холестерину в крові.

Користь висівок при схудненні пояснюється й іншими речовинами в їх складі. У них багато вітамінів групи В, заліза, цинку, марганцю – а всі ці речовини беруть активну участь у вуглеводному і жировому обміні. Вважається, що саме брак цих компонентів провокує синдром хронічної втоми та уповільнення метаболізму, через що вага може збільшуватися і без особливої на те причини. Тому схуднути на висівках можна легко і безпечно, головне – знати, як правильно це робити.

Дивіться також  У яких продуктах багато вуглеводів: таблиця вмісту в 100 грамах їжі