В яких продуктах містяться тваринні жири, що відноситься до шкідливих ліпідів

Сьогодні інформація про те, в яких продуктах містяться тваринні жири, необхідна кожному. Особливо вона важлива для людей, що збираються худнути, адже тваринний жир — головний ворог стрункої талії.

Що таке тваринний жир?

Як стверджується в підручниках з дієтології, тваринний жир — це насичений жир, який не розплавляється і не переходить у рідкий стан при кімнатній температурі. Молекули такого жиру перенасичені воднем. При попаданні в організм жир важко перетравлюється, створюючи в крові небезпечні жирові сполуки — бляшки. Вони мають тенденцію закупорювати артерії, що призводить до інфарктів і інсультів. Також тваринний жир має тенденцію відкладатися на тілі у вигляді жирової тканини, оскільки, як було сказано вище, цей тип жиру не розщеплюється.

Продукти-носії

Якщо говорити в цілому, то продукти, що містять тваринні жири, представлені наступним списком: м’ясо і м’ясні продукти, молочні продукти, яйця, маргаринові продукти. Безмежно велику кількість тваринних жирів міститься у фастфуді (тому його рекомендують їсти вкрай рідко) і кондитерських виробах, а також у солодких напоях типу кола. Проте зовсім відмовлятися від цих продуктів не варто. На думку дієтологів, все добре в міру. Головне, щоб тваринні жири становили 7% від добової норми калорій.

Дивіться також  Скільки калорій в свіжому помідорі або звичайному маленькому черрі