Вода з медом натщесерце для схуднення: відгуки, як вживати, рецепт

Якщо у вас болить горло, то для полегшення потрібно випити чашечку гарячої води з медом. Тим не менш, ми розглянемо питання про користь цієї суміші навіть при відсутності застуди чи грипу. Хоча всім і так відомо, що мед — дуже корисний продукт харчування, медова вода для схуднення також має позитивні відгуки.

Людина без їжі може жити до 2х місяців, але тільки 7 днів без води. Ми всі знаємо про важливість і переваги останньої. Мало того, що вода допомагає в регулюванні температури тіла, так ще і сприяє детоксикації організму. Вважається, що вона підвищує метаболізм і тим самим допомагає у втраті ваги.

Як працює медова вода для схуднення?

Зараз можна знайти багато рецептів напоїв для схуднення, які здатні розтопити жир і прискорити втрату ваги. І один з них — медова вода, яку рекомендують пити вранці для схуднення. Вона має багато переваг для здоров’я. Мед полегшує кашель і застуду, а також підвищує імунітет. Лимон (він теж входить в рецепт медової води) покращує травлення і захисні сили організму, діє як натуральний відбілювач шкіри, а також має інші корисні для здоров’я властивості.

Вважається, що склянку води з медом натщесерце для схуднення підвищує метаболізм, а він в свою чергу допомагає втрати веса. Але цей диво-напій здатний на набагато більше, ніж просте зменшення обсягів тіла, особливо якщо додати до них лимон:

  • Позбавляє від запору. Є багато домашніх засобів від цієї проблеми, які працюють без будь-яких побічних ефектів, але ніщо не зрівняється з теплою водою з медом. Дієтолог Наини Сетальвад каже, що вода мед і лимон для схуднення допомагають травленню і, отже, можуть позбавити вас від запору. Тепла вода пом’якшує затверділий стілець і спрощує його звільнення, тим самим запобігаючи запори.
  • Прискорює втрату ваги. Прийнято вважати, що вода з медом вранці для схуднення може значно прискорити цей процес. Тим не менш, Наини каже, що це ще не доведений факт, і ніхто не може стверджувати, що така суміш допомагає у втраті ваги. Якщо подивитися відгуки про воді з медом натщесерце для схуднення, то можна зробити висновок про те, що напій цей дійсно працює.
  • Покращує травлення. Лимон допомагає печінці виробляти більше жовчі, а та дозволяє травній системі краще розщеплювати складні продукти і всмоктувати основні компоненти. З іншого боку, мед має бактерицидні властивості, які запобігають інфекції.
  • Покращує функціонування товстої кишки. Вода з медом для схуднення, як вважають, очищає товсту кишку, позбавляючи її від неперетравленої їжі, поганих бактерій і інших токсинів, що накопичилися. Видалення токсинів покращує засвоєння поживних речовин в шлунку і допомагає організму залишатися зволоженою. Цей напій також запобігає здуття живота.
  • Допомагає очистити лімфатичну систему. Вода з медом для схуднення має позитивні відгуки, так як є відмінним детоксикуючою агентом і допомагає в очищенні організму від токсинів, що накопичилися в лімфатичній системі.
  • Підвищує рівень енергії. На відміну від деяких інших напоїв для схуднення, цей має дуже мало калорій. Крім того, мед підвищує рівень енергії, а вода допомагає в чищенні травної системи. Додайте у воду лимон, адже він — джерело антиоксидантів, які допомагають позбавитися від втоми. Крім того, аромат лимона, як відомо, є природним релаксантом і піднімає настрій. Якщо ви відчуваєте себе втомленим, навіть після вживання цього напою, то можуть бути й інші причини такого низького рівня енергії. Не нехтуйте цим показником і відвідайте лікаря.
  • Прискорює очищення сечових шляхів і діє як сечогінний засіб. Мед є дуже потужним антибактеріальним агентом, який прискорює процес одужання. При змішуванні з водою і лимоном — двома компонентами, які діють як відмінні сечогінні засоби (вимивають воду з організму) — це засіб є кращим способом очищення сечовивідних шляхів.
  • Дарує чисту шкіру і природний блиск. Давайте згадаємо про переваги цього напою для краси. Мед, наприклад, допомагає очистити кров і в результаті шкіра має красивий здоровий колір. Вода з медом має загальнозміцнюючі та антибактеріальні властивості, а також підвищує рівень колагену.
Дивіться також  Чим корисна хурма для схуднення, як вона допомагає скинути зайву вагу