Вправи для боків: прибираємо жир ефективно в домашніх умовах

Жирові відкладення в області живота, які ми називаємо боками, турбують багатьох людей, особливо дівчат. Вони страшенно псують фігуру і виглядають непривабливо. На жаль, багато факторів нашого життя призводять до їх утворення. Зокрема, це сидяча робота і неправильне харчування, так і відсутність часу на повноцінні тренування теж дає про себе знати. Втім, витрачати багато часу доцільно не завжди. Існують ефективні вправи для боків, які можна виконувати як в тренажерному залі, так і в домашніх умовах, присвячуючи їм лише півгодини. Головне – не здаватися і займатися регулярно.

Основи боротьби з боками: підготовка до вправ

Якщо ви вирішили прибрати боки вправами і готові приступити до тренувань, то попередньо врахуйте наступні рекомендації:

  • В майбутньому постарайтеся уникати стресів і хвилювань, так як в подібних ситуаціях організм активно виробляє гормон кортизол, який призводить до накопичення жиру в районі живота.
  • Намагайтеся не вживати спиртне, особливо пиво. Воно містить фітоестроген, що сприяє утворенню так званого «пивного живота».
  • Харчування має бути правильним і збалансованим. Не обов’язково сидіти на жорстких дієтах, але здорове меню повинно стати вашим другом.
  • Пийте достатню кількість води. Вона допомагає підтримувати обмін речовин, а також очищає організм від шлаків і токсинів, що також сприяє схудненню.

Води треба пити не менше 1,5-2 літрів в день.

Дивіться також  Вправи для спалювання жиру на животі: як прибрати зайве?