Вправи для зовнішньої сторони стегна, дивитися відео. Онлайн вправи для бічної поверхні стегна.

Дівчина-тренер на цьому відео, безумовно, красива. Вона не дарма наділу обтягуючі лосини. Дивлячись на ці практично досконалі форми, хочеться ставати краще саме з нею. Її ноги позбавлені хворобливої худини балерин або просто дуже худеньких дівчат, але ніякої в’ялості, ніякого жиру, нічого зайвого, — одні спокусливі округлості.

Ця тренування призначена для зовнішньої сторони стегна. Це значить, доведеться позбавлятися від так званих «попиных вушок», адже саме ці місця жіночому тілі так сильно люблять зайві жирові відкладення.

Всього за десять хвилин ви попрацюєте на зовнішню частину стегна, не зачіпаючи інші його частини. Це дійсно дуже ефективно: ізолюючи одну групу м’язів, ми працюємо цілеспрямовано і не розкидаємося», намагаючись зробити все і відразу. Розігнати кров у цій частині стегна, поліпшити кровообіг, зміцнити м’язи і зробити їх більш підтягнутими – от з якими завданнями справляються вправи для зовнішньої поверхні стегна.

Самі вправи можна розділити на дві групи – динамічні та статичні. Темп рухів не дуже високий, ви обов’язково встигнете за тренером, головне – виконувати її рекомендації. Втім, пояснює вона легко і доступно, так що помилитися у вас навряд чи вийде. Після основних вправ ви потягнете м’язи. Це дозволить уникнути м’язового болю на наступний день, та й взагалі, – хороша розтяжка не пошкодила ще ні одній жінці. Чим більш гнучкою ви будете, тим візуально стрункішою буде виглядати ваше тіло.

Під кінець тренування на вас чекає приємний бонус у вигляді «чарівного» вправи. Вже через тиждень після його виконання ви побачите результат у дзеркалі. Дивитися обов’язково!

Дивіться також  Вправи для рук, щоб не висіла шкіра (в домашніх умовах)