Вправи для м’язів ніг: силовий комплекс

Багато дівчат носять короткі спідниці, сукні та шорти. Щоб викликати захоплення чоловічої статі і заздрість у жіночого, розумніше робити це з красивими і стрункими ногами. Якщо виблискувати товстенькими «сосисочками» в коротких шортиках, це мало кого потішить, та й настрій господарки таких ніжок теж навряд чи буде позитивним – косих поглядів не уникнути.

Які ж вправи для м’язів ніг будуть ідеальними, найбільш ефективними і корисними?

Зрозуміло, робити одне якесь вправу нерозумно. Навіщо потрібен бажаний проміжок між внутрішніми сторонами стегон, якщо при цьому коліна з сідницю, вірно? Зрозуміло, це все перебільшено і потрібно для того, щоб довести: якщо ви вирішили качати ноги, качайте або проблемні зони, або повністю – потрібно, щоб опрацьовувалося всі разом, щоб в майбутньому не було неправильних пропорцій.

На такий випадок і були створені комплекси вправ для розвитку ніжок. Щоб ноги були красивими, витонченими, необхідно робити розтяжку, гімнастичні вправи. Для того, щоб наростити м’язи – силові. В ідеалі навантаження на ноги повинна містити вправи на розтяжку, і на силу.

Крім усього, дуже важлива правильність виконання вправи – якщо робити його неправильно, але дуже інтенсивно і довго, ні до якого результату ви все одно не прийдете.

Поради для новачків

Тренування бажано проводити 3-4 рази в тиждень. До речі, за 21 день до них виникне звикання, тому після місяця тренувань стане легше змушувати себе на них йти. Тому було б ще непогано ходити в одні і ті ж дні, в однаковий час.

Перші заняття повинні займати часу не більше півгодини, зрозуміло, поступово час нарощується, а вправи стають все складніше. Щоб організм не звикав до навантажень, потрібно міняти види вправ приблизно раз на місяць. Якщо цього не зробити, організму стане мало таких навантажень і прогресу не буде.

Дивіться також  Ранкова гімнастика від Аніти Луценко: які вправи рекомендується робити перед сніданком

З приводу кількості вправ і повторень: кожну вправу краще робити близько 10 разів, в один підхід. З кожним новим заняттям додавати по кілька повторень. Набагато рідше слід збільшувати підходи.

Перед початком вправ обов’язково потрібно розігріти м’язи хорошою розминкою. Це можуть бути присідання, махи. Під кінець потрібно робити розтягуючі вправи на ті м’язи, які накачували в процесі тренування.

Тепер, після роздачі рад, безпосередньо до вправ:

Присідання зі штангою – це вправа сприяє нарощуванню маси м’язів і сили ніг, стегон.

Треба встати спиною до штанги, підставити плечі під риф. Для підстраховки краще все ж узяти його руками. Підніміть штангу і зробіть крок з нею вперед. Підніміть голову вгору, зберігаючи пряму поставу, зігніть ніжки так, щоб таз знаходився зовсім трохи нижче колін і повертайтеся в початкову позицію.

Жим ногами – збільшує м’язову масу стегон. Підійдіть до тренажера для жиму ногами. Зіпріться ступнями в поперечку. Ступні необхідно з’єднати, згинаючи коліна і опускаючи вагу. Опускати потрібно до моменту наближення колін до плечей. Потім вага знову потрібно підняти до повного ножного випрямлення.

Розгинання ніг в колінах – формує контури передньої поверхні стегнової. Знайдіть тренажер для розгинання ніг, сядьте на нього. Ступні потрібно прибрати під поперечину, яку покриває м’який матеріал. Далі потрібно розігнути ноги до упору сидячи абсолютно рівно на тренажері і ні в якому разі не відриваючись від його поверхні. Потім повільно опустите вагу вниз таким чином, щоб ступні отвелись тому за коліна.

Найголовніше в цьому вправа – повне розгинання ніг.

Підйом на шкарпетки в положенні сидячи – розвиває нижню і зовнішню частину гомілки. Сядьте на відповідний тренажер, шкарпетки ніг потрібно опустити на нижню підставку, а коліна – зафіксувати під поперечиною. Обережно опустіть п’яти вниз, до підлоги. Потім – знову підніміться на носки до повного скорочення.

Дивіться також  Що худне при бігу, як треба правильно бігати

Якщо можливості піти в спортивний зал у вас немає, ви завжди можете займатися і вдома. Нижче ми пропонуємо відео з комплексами домашніх вправ для м’язів ніг.