Вправи для м’язів ніг: силовий комплекс

Багато дівчат носять короткі спідниці, сукні та шорти. Щоб викликати захоплення чоловічої статі і заздрість у жіночого, розумніше робити це з красивими і стрункими ногами. Якщо виблискувати товстенькими «сосисочками» в коротких шортиках, це мало кого потішить, та й настрій господарки таких ніжок теж навряд чи буде позитивним – косих поглядів не уникнути.

Які ж вправи для м’язів ніг будуть ідеальними, найбільш ефективними і корисними?

Зрозуміло, робити одне якесь вправу нерозумно. Навіщо потрібен бажаний проміжок між внутрішніми сторонами стегон, якщо при цьому коліна з сідницю, вірно? Зрозуміло, це все перебільшено і потрібно для того, щоб довести: якщо ви вирішили качати ноги, качайте або проблемні зони, або повністю – потрібно, щоб опрацьовувалося всі разом, щоб в майбутньому не було неправильних пропорцій.

На такий випадок і були створені комплекси вправ для розвитку ніжок. Щоб ноги були красивими, витонченими, необхідно робити розтяжку, гімнастичні вправи. Для того, щоб наростити м’язи – силові. В ідеалі навантаження на ноги повинна містити вправи на розтяжку, і на силу.

Крім усього, дуже важлива правильність виконання вправи – якщо робити його неправильно, але дуже інтенсивно і довго, ні до якого результату ви все одно не прийдете.

Дивіться також  Скільки калорій спалюється при ходьбі, як правильно займатися, щоб худнути