Вправи для швидкого схуднення ніг: кращий домашній комплекс

Дуже мало дівчат і жінок, які по-справжньому задоволені своєю зовнішністю і фізичною формою. Іноді дами переживають навіть з-за дійсно дрібних нюансів, які практично непомітні в загальній картині. Часто проблемними місцями виявляються ноги.

Якщо ви відчуваєте, що ваші ніжки чимось не подобаються, можливо, на них присутній зайвий жирок або якісь проблемні зони – ця стаття виразно допоможе.

Існує незліченна безліч вправ для швидкого схуднення ніг. Якщо записати їх все – ви розпрощаєтеся з цією статтею не через день, і навіть не через два, саме тому тут будуть описані лише найкращі й ефективні методи.

Щоб ефективність могла проявитися у всій красі вже за тиждень, краще всього робити не одне якесь вправу, а цілий комплекс.

1. Опустіться на коліна, руки повинні знаходитися на талії. Дуже повільно опускаєте таз вниз і сідайте на поверхню підлоги направо, наприклад. Потім те ж саме, але вже ліворуч.

Дуже ретельно слід стежити за поставою – вона повинна бути рівною, прямою, ніжки ж ні в якому разі не можна відривати від контакту з підлогою.

2. Лягайте на бік, нижню ніжку потрібно прибрати під себе. З такого становища треба буде зробити махи, зрозуміло, верхній ногою. Причому робіть махи з усіх сил, як можна вище, не згинаючи коліно.

Найкраще зробити хоча б раз 10, потім змінити бік і робити махи іншою ногою. Завдяки цій вправі дуже добре опрацьовуються стегна, зганяється зайвий жир.

3. Усім знайомі випади, а ті, хто хоче ще й схуднути, повинен не тільки знати, але й любити всією душею – спочатку робите випадів 20 з однією ногою, потім з іншого. Між зміною ніг для випаду можна зробити пружинисті присідання – вони робляться з опорою на коліно задіяної у вправі ноги.

Дивіться також  Вправи для м'язів ніг: силовий комплекс

4. Потрібно обережно встати на коліна, при цьому не горбясь, тримаючи спину абсолютно рівною. Потім выпрямляете одну ногу, рухаєте нею назад і вгору, роблячи мах. Після – опускаєте, повертаючись знову на коліно. Важливо утримувати рівновагу без участі рук. Для кожної ноги вистачить по 5-10 разів.

5. Лягайте на спину, руки повинні перебувати уздовж тулуба. Робіть глибокий вдих, піднімаючи таз. Голова не повинна відриватися від підлоги! На видиху тулуб має повернутися у вихідне положення. Можна зробити близько 20 разів.

6. Не обійдеться і без звичних зі шкільної фізкультури присідань – ноги на ширині плечей, на видиху потрібно присісти, причому присісти так, щоб стегна залишалися паралельними одна до одної. Сідниці будуть як би тягнутися назад, а руки – вперед.

У такому положенні потрібно провести кілька секунд, а потім, вже на видиху, встати. Для хорошого результату буде досить декількох підходів по 20 разів. Якщо у вас є жирові накопичення в області колін – це точно ваш варіант.

7. Існує також ускладнений варіант звичайних випадів – перехресні. Ноги на ширині плечей, робиться перехресний крок однієї з ніг, при цьому опускаючи стегна вниз. Паралельно незадіяна нога опускається на коліно. Для кожної ноги вистачить 20-25 разів.

8. Лягайте на підлогу, ноги підніміть вгору, руки повинні бути під сідницями. Прямі ніжки розводите в сторони і знову зводите. Всі м’язи повинні знаходиться в напрузі – тільки в такому випадку вправа буде ефективно. Вистачить 20-25 разів.

9. Встаньте лицем до якої-небудь опори (підійде стілець), долоні покладіть на неї. Виводьте одну з ніг назад, піднімаючи її, при цьому напружуючи задній м’яз стегна і сідниць. Потім те ж саме з другою ногою. Це одне з кращих вправ для демонстрації візуального схуднення ніг. Вистачить 20 разів на кожну ногу.

Дивіться також  Вправи з роликом для преса, як правильно займатися

Якщо ви будете виконувати ці вправи щодня, з усією серйозністю підходити до справи, то ноги обов’язково стануть набагато красивіше і спортивнее, ніж раніше. Таким чином, ви зможете дозволити собі самі пікантні платьишки, короткі шорти і запаморочливі спідниці. Особливо хороший цей комплекс для підготовки до теплого і барвистого літа.