Вправи для швидкого схуднення ніг: кращий домашній комплекс

Дуже мало дівчат і жінок, які по-справжньому задоволені своєю зовнішністю і фізичною формою. Іноді дами переживають навіть з-за дійсно дрібних нюансів, які практично непомітні в загальній картині. Часто проблемними місцями виявляються ноги.

Якщо ви відчуваєте, що ваші ніжки чимось не подобаються, можливо, на них присутній зайвий жирок або якісь проблемні зони – ця стаття виразно допоможе.

Існує незліченна безліч вправ для швидкого схуднення ніг. Якщо записати їх все – ви розпрощаєтеся з цією статтею не через день, і навіть не через два, саме тому тут будуть описані лише найкращі й ефективні методи.

Щоб ефективність могла проявитися у всій красі вже за тиждень, краще всього робити не одне якесь вправу, а цілий комплекс.

1. Опустіться на коліна, руки повинні знаходитися на талії. Дуже повільно опускаєте таз вниз і сідайте на поверхню підлоги направо, наприклад. Потім те ж саме, але вже ліворуч.

Дуже ретельно слід стежити за поставою – вона повинна бути рівною, прямою, ніжки ж ні в якому разі не можна відривати від контакту з підлогою.

2. Лягайте на бік, нижню ніжку потрібно прибрати під себе. З такого становища треба буде зробити махи, зрозуміло, верхній ногою. Причому робіть махи з усіх сил, як можна вище, не згинаючи коліно.

Найкраще зробити хоча б раз 10, потім змінити бік і робити махи іншою ногою. Завдяки цій вправі дуже добре опрацьовуються стегна, зганяється зайвий жир.

3. Усім знайомі випади, а ті, хто хоче ще й схуднути, повинен не тільки знати, але й любити всією душею – спочатку робите випадів 20 з однією ногою, потім з іншого. Між зміною ніг для випаду можна зробити пружинисті присідання – вони робляться з опорою на коліно задіяної у вправі ноги.

Дивіться також  Вправи для м'язів ніг: силовий комплекс

4. Потрібно обережно встати на коліна, при цьому не горбясь, тримаючи спину абсолютно рівною. Потім выпрямляете одну ногу, рухаєте нею назад і вгору, роблячи мах. Після – опускаєте, повертаючись знову на коліно. Важливо утримувати рівновагу без участі рук. Для кожної ноги вистачить по 5-10 разів.

5. Лягайте на спину, руки повинні перебувати уздовж тулуба. Робіть глибокий вдих, піднімаючи таз. Голова не повинна відриватися від підлоги! На видиху тулуб має повернутися у вихідне положення. Можна зробити близько 20 разів.

6. Не обійдеться і без звичних зі шкільної фізкультури присідань – ноги на ширині плечей, на видиху потрібно присісти, причому присісти так, щоб стегна залишалися паралельними одна до одної. Сідниці будуть як би тягнутися назад, а руки – вперед.

У такому положенні потрібно провести кілька секунд, а потім, вже на видиху, встати. Для хорошого результату буде досить декількох підходів по 20 разів. Якщо у вас є жирові накопичення в області колін – це точно ваш варіант.

7. Існує також ускладнений варіант звичайних випадів – перехресні. Ноги на ширині плечей, робиться перехресний крок однієї з ніг, при цьому опускаючи стегна вниз. Паралельно незадіяна нога опускається на коліно. Для кожної ноги вистачить 20-25 разів.

8. Лягайте на підлогу, ноги підніміть вгору, руки повинні бути під сідницями. Прямі ніжки розводите в сторони і знову зводите. Всі м’язи повинні знаходиться в напрузі – тільки в такому випадку вправа буде ефективно. Вистачить 20-25 разів.

9. Встаньте лицем до якої-небудь опори (підійде стілець), долоні покладіть на неї. Виводьте одну з ніг назад, піднімаючи її, при цьому напружуючи задній м’яз стегна і сідниць. Потім те ж саме з другою ногою. Це одне з кращих вправ для демонстрації візуального схуднення ніг. Вистачить 20 разів на кожну ногу.

Дивіться також  Вправи для схуднення литок, для зменшення їх обсягу, які можна робити вдома

Якщо ви будете виконувати ці вправи щодня, з усією серйозністю підходити до справи, то ноги обов’язково стануть набагато красивіше і спортивнее, ніж раніше. Таким чином, ви зможете дозволити собі самі пікантні платьишки, короткі шорти і запаморочливі спідниці. Особливо хороший цей комплекс для підготовки до теплого і барвистого літа.

Відео по темі статті