Як накачати груди дівчині з допомогою гантелей

Прокачати красиву груди в домашніх умовах, без використання спеціальних тренажерів, штанг і гантелей цілком реально. Відразу обмовимося, що такого ефекту, як у Шварцнегера, не вийде. Але з допомогою наведених нижче домашніх тренувань ви можете без сорому виходити на пляж, знаючи, що у вас гарна і підтягнута груди.

Фактори, що впливають на процес формування накочений грудей:

  • Правильне харчування. Правильне харчування – запорука формування і зростання міцних грудних м’язів. Також правильно харчуватися необхідно для зменшення кількості жирових тканин в організмі. Красиві і міцні м’язи можуть ховатися навіть під невеликим шаром жирку, отже, від нього потрібно позбавлятися в першу чергу.
  • Регулярні тренування. Тренуватися правильно для росту та формування накочений грудей необхідно кілька разів на тиждень. Ці програми повинні включати в себе різноманітні вправи для прокачування всіх груп м’язової тканини. Якщо вправи однотипні, то красиво накачати всю груди не вийде, з’явиться непропорційність.
  • Виконання розминки і розтяжки в процесі тренування дуже важливо! Знижується ризик травмонебезпечності і прискорюється процес відновлення.
  • Відмова від шкідливих звичок. Всім відомо, як куріння і алкоголізм негативно впливають на організм людини: порушується обмін речовин і правильна робота всіх систем і органів. Тому відмова від шкідливих звичок, в процесі побудови красивого і накачаного тіла, просто обов’язковий!

Комплекс вправ

  • Отжимаемся на книгах

За допомогою даної техніки успішно прокачуємо середню частину. Вам знадобиться 8 книг, які потрібно розкласти на 2 однакові по висоті стопки. Стопки книг розмістити на зручному вам відстані один від одного. Віджиматися повільно, поставивши руки на книги. При цьому необхідно опускати тіло максимально вниз. На опускання, в середньому, має йти 8 секунд. Для цієї вправи вирішальною є повільна швидкість його виконання.

Дивіться також  Уроки танців для схуднення: домашні заняття для стрункої фігури

  • Віджимання

Виконуються прості віджимання з зупинками. Вправа виконується наступним чином: опустившись на половину, зупиніться в цьому положенні на декілька секунд. Опустіться максимально вниз і в цьому положенні також замріть ненадовго. Вправа застосовується для прокачування середньої частини грудей.

  • Віджимання з хлопками

Для новачків це досить складна вправа. Полягає воно в повільному опусканні вниз, потім, піднімаючись необхідно сильно відштовхнутися від підлоги і встигнути ляснути в долоні, перш ніж повернутися в початкове положення. Початківцям відразу хлопки можна не робити.

  • Віджимання в нахилі

Ця техніка застосовується для прокачування верхньої частини грудей. Основна ідея вправи полягає в тому, щоб нижня частина тіла знаходилася вище верхньої. Для виконання вправи необхідно віджиматися у звичайному режимі, тільки з паузами на кілька секунд в самій нижній точці. Щоб ускладнити вправу, його необхідно виконувати на книгах або з бавовною.

  • Віджимання на брусах

Нижню частину грудей можна успішно накачати, віджимаючись на брусах. Для новачків рекомендується виконувати прості віджимання на брусах, але в процесі тренувань їх ускладнювати. Щоб ускладнити вправу, достатньо виконувати зупинки у нижній точці на кілька секунд.

Вдома може накачати красиві груди і дівчина. Для цього необхідно також правильно харчуватися, відмовитися від шкідливих звичок і регулярно виконувати спеціальний комплекс вправ.

Дивіться відео по темі «Як накачати груди вдома»: