Вправи для схуднення литок, для зменшення їх обсягу, які можна робити вдома

Красиві ноги завжди асоціюються з рівними і стрункими литками. Навіть коли з формою ніг все добре, кидається в очі припухлість литок або, навпаки, зайва худоба. Повнота литок може бути зайвою і від постійних фізичних навантажень — саме ці м’язи найбільше задіяні в ходьбі, а тим більше в спортивних заняттях. Які вправи для схуднення литок потрібно виконувати, щоб знайти красиві ноги?

В першу чергу, необхідно визначити, чи немає протипоказань для початку фізичних занять. Так, судинно-серцеві проблеми, варикозні захворювання особливо в районі гомілки, цукровий діабет, підвищена кровоточивість — ці та деякі інші проблеми вимагають консультації з лікарем перед початком занять.

По-друге, необхідно задуматися над раціоном харчування. Звичайно, сама по собі дієта не виправить форму ніг, але для зменшення обсягу литок можна вибрати для себе низькокалорійної дієти, обмежити споживання вуглеводів і жирів. Необхідно враховувати, що після схуднення в цій зоні, ви можете зіткнутися з проблемою провисання або в’ялої шкіри, і це питання вже доведеться вирішувати за допомогою фізичних тренувань.

Для дівчат важливо знати, що жіночий організм, в принципі, починає худнути з верхніх зон, тому зона ніг вимагає багато сил і волі.

Отже, які правильні навантаження необхідні для повних литок?

Зона литок худне дуже повільно, тому щоденні тренування повинні принести вам деякий дискомфорт: м’язи будуть нити і хворіти.

Основні аспекти, які необхідно враховувати при впливі на ікри, зведені до наступного:

 • Не рекомендується виконувати виключно фізичні навантаження — м’яз можна перекачати, і вона набуде ще більш грубу форму.
 • Вправи повинні виконуватися легко, пріоритет треба віддати кількості підходів і повторень.
 • Велику користь приносять статичні вправи, пов’язані з витягом м’язи.
 • Дивіться також  Дихальні вправи для схуднення: бодіфлекс вправи з комплексу йоги

  Більший ефект досягається, якщо вправи виконуються на спеціальній спортивній підставці — степ-платформі. По суті, вона являє собою невелике піднесення для додаткової, непомітною, але дуже значущою навантаження.

  Основні вправи, наведені в цій статті, виконуються на платформі або стійкому підйомі, висотою 10-15 см

  Вправа 1.

  Поставте праву ногу на доріжку, потім перенесіть вагу тіла на носок і одночасно підставте ліву ногу. Опустіть обидві стопи на доріжку. Тепер знову підніміться на носок правої ноги, опустіть ліву ногу на підлогу, потім праву теж. Цю процедуру необхідно провести, починаючи з лівої ноги. Виконувати вправу слід не поспішаючи, концентруючись на випробувальному напрузі м’язів.

  Вправа 2.

  Встаньте на платформу однією ногою, другу ногу, згинаючи в коліні, підніміть максимально високо до грудей і поставте потім також на степ. Повторіть тепер це вправа в зворотній послідовності і поверніться тим самим до вихідного положення.

  Вправа 3.

  Просте і дуже корисне ритмічне вправа полягає в почерговому приставлении ніг на степ. Спочатку права нога, потім до неї піднімається ліва. Після цього зійти зі степу потрібно спочатку правою, потім лівою ногою. Робити вправу треба під музику в досить швидкому темпі.

  Вправа 4.

  Легка вправа, що полягає в почерговому спусканні однієї із стоп з платформи перед собою. Піднявшись на платформу, опустіть праву ногу перед собою і перенесіть вагу тіла на неї, потім поверніть ногу на степ. Виконуйте вправу по два рази для кожної ноги, потім чергуйте ногу.

  Вправа 5.

  Кінчики шкарпеток розмістіть на височині платформи, п’ятами стійте на підлозі. Повільно піднімайтеся і переносите вагу на шкарпетки, піднявшись, зафіксуйте своє положення тіла на 5 секунд.

  Вправа 6.

  Дивіться також  Як накачати стегна дівчині швидко, які робити вправи

  Певну користь для литок несуть присідання, що виконуються на носках. Під час вправи важливо не торкатися підлоги стопами. Ефективно також стрибати на носках, використовуючи, наприклад, скакалку. Альтернативою вправ стане підйом по сходах, якщо в процесі також не будуть задіяні стопи.

  Існує ціла безліч вправ, які виходять з самих різних методик. Важливо розуміти, що крім вправ, певну користь можуть принести користь додаткові процедури — наприклад, масаж, який прискорює обмінні процеси в м’язах ніг.

  Масаж виконують протягом 15 хвилин для кожної ікри, чергуючи погладжують, растирающие, спіралеподібні руху. Благотворно у цих цілях також діють водні процедури: контрастний душ на ікри з чергуванням холодної і гарячої води.

  Хороший ефект дає тільки комплексне застосування різних впливів: фізичне навантаження, масаж, загартовування, дієта. Всі ці заходи мають проводитися систематично. Однак досягти позитивного ефекту мало, важливіше його закріпити і навчитися підтримувати.

  Відео по темі статті