Вправи для схуднення за тиждень: ранковий комплекс для дівчат і жінок

Абсолютно будь-яка жінка мріє скинути заважають їй зайві кілограми, а вже скинути їх за тиждень – це просто блакитна мрія, виразно. Однак ми не живемо у казці або Країні чудес з усміхненими Капелюшника і злими королевами. Будь-які ліки, яке б висмоктувала зайвий жир за пару днів, також немає. Тому доводиться шукати більш реальні методи здійснення своєї мрії.

Для того, щоб внести радикальні зміни у своє тіло за такий короткий проміжок часу, необхідно скласти певну чітку програму схуднення, в якій буде абсолютно все: починаючи від розкладу фізичного навантаження протягом всіх днів і закінчуючи розкладом калорій щоденного раціону з поділом на обід, сніданок і вечерю.

Особливо це важливо для дівчат, що зовсім юні, – вони мають досить мрійливе уявлення про сувору об’єктивної дійсності. Всі ми знаємо, як часто вони просто перестають їсти, щоб скинути ненависні кілограми, а потім мучаться від булімії, анорексії або чогось ще більш страшного, заздалегідь не продумавши наслідки.

Основні рекомендації для швидкого схуднення

Щоб саме спалювати жир, потрібно підбирати вправи, які робляться в дуже динамічному темпі, статичні тут не підійдуть точно. Зрозуміло, робити їх треба буде регулярно, і чим більше ви їх зробите – тим буде краще, проте не варто забувати і про відпочинок між ними – без нього цілком можна отримати травму або занадто сильне перенапруження.

Раціон теж доведеться здорово обмежити – низькокалорійна їжа повинна стати кращим другом, а жири, солодощі і фастфуд вам за ці сім днів можуть тільки снитися.

Якщо хоча б одна умова буде порушено, схуднення буде сповільнюватися, пам’ятайте про це. Спалювання зайвих кілограмів відбувається, в основному, за рахунок збільшення маси м’язів – вони витрачають дуже велика кількість енергії, саме тому вам повинні сподобатися силові вправи.

Дивіться також  Що худне при бігу, як треба правильно бігати

Крім всього цього, потрібно випивати пристойну кількість рідини. Як звичайної – типу чаю, кави і так далі, так і простої води. По ідеї, норма води вимірюється за наступною формулою: ваша вага*0,33. Якщо Ви будете випивати денну норму води – ваш обмін речовин значно покращиться, видільна система налагодить роботу і шкідливі речовини (типу шлаків і токсинів) почнуть виходити.

Плюсом споживання води є також погашення почуття голоду, а воно вас буде мучити серйозно.

Знайте, що вправи, пропоновані тут, не будуть працювати окремо. Вам потрібно буде робити їх у єдиному комплексі – тільки в такому разі вони будуть ефективні. Також не завадило б почати робити ранкову зарядку до сніданку – тоді організму ще не надходять нові калорії, і він спалює старі.

Всі прекрасно знайомі з базовими вправами для варіативної опрацювання м’язів, тому в цій статті розберемо найстрашніше – як перемогти поклади жирку на животі за такий короткий термін, а це цілком реально, до речі кажучи.

Вправи для схуднення за тиждень в животі:

Досить часто дами мають хоч і невеликий, але все ж трохи випирає животик. Щоб це неподобство прибрати остаточно за тиждень, знадобиться докласти чимало сил, однак результати того безумовно будуть коштувати.

Вправи потрібно підбирати так, щоб в них брало участь якомога більше м’язів преса і суміжних з ним: це різні скручування.

Тепер конкретніше про опрацювання живота: всі початкові позиції – з положення лежачи на спинці.

  • Опрацювання верхнього преса – приберіть руки за голову, ноги трохи зігніть і підніміть по вертикалі вгору. Почніть піднімати торс так, щоб підборіддя не зачіпав груди.
  • Опрацювання нижнього преса – витягніть руки уздовж тулуба, ноги зігніть. Підніміть зігнуті ноги, при цьому намагаючись відірвати і сідниці.
  • Опрацювання бічних м’язів – приберіть руки за голову, там сцепите їх в замок, ноги зігніть. Підніміть тулуб, торкаючись лівою рукою протилежного коліна. Опустіться назад і зробіть з іншою рукою.
Дивіться також  Вправа човник: користь для спини, преса і хребта

Лягайте на бік, опора – на зігнуті ліву руку і коліна. Опускайте стегна вниз, намагаючись торкнутися підлоги, а потім повертайтеся вгору.

Виконувати по 10-15 разів в декілька заходів.

Якщо тільки живота і талії вам недостатньо, можна застосовувати такі вправи: велосипед, ножиці, махи, нахили, присідання, присідання з обважненням, планка, човник, випади. Якщо комбінувати ці вправи і віддавати їм левову частку часу через тиждень ви просто себе не впізнаєте.

Особливо відмінним вибором буде упор на планці і човнику – ці вправи спрямовані на опрацювання всіх груп м’язів.

Відео по темі статті