Вправи для схуднення за тиждень: ранковий комплекс для дівчат і жінок

Абсолютно будь-яка жінка мріє скинути заважають їй зайві кілограми, а вже скинути їх за тиждень – це просто блакитна мрія, виразно. Однак ми не живемо у казці або Країні чудес з усміхненими Капелюшника і злими королевами. Будь-які ліки, яке б висмоктувала зайвий жир за пару днів, також немає. Тому доводиться шукати більш реальні методи здійснення своєї мрії.

Для того, щоб внести радикальні зміни у своє тіло за такий короткий проміжок часу, необхідно скласти певну чітку програму схуднення, в якій буде абсолютно все: починаючи від розкладу фізичного навантаження протягом всіх днів і закінчуючи розкладом калорій щоденного раціону з поділом на обід, сніданок і вечерю.

Особливо це важливо для дівчат, що зовсім юні, – вони мають досить мрійливе уявлення про сувору об’єктивної дійсності. Всі ми знаємо, як часто вони просто перестають їсти, щоб скинути ненависні кілограми, а потім мучаться від булімії, анорексії або чогось ще більш страшного, заздалегідь не продумавши наслідки.

Основні рекомендації для швидкого схуднення

Щоб саме спалювати жир, потрібно підбирати вправи, які робляться в дуже динамічному темпі, статичні тут не підійдуть точно. Зрозуміло, робити їх треба буде регулярно, і чим більше ви їх зробите – тим буде краще, проте не варто забувати і про відпочинок між ними – без нього цілком можна отримати травму або занадто сильне перенапруження.

Раціон теж доведеться здорово обмежити – низькокалорійна їжа повинна стати кращим другом, а жири, солодощі і фастфуд вам за ці сім днів можуть тільки снитися.

Якщо хоча б одна умова буде порушено, схуднення буде сповільнюватися, пам’ятайте про це. Спалювання зайвих кілограмів відбувається, в основному, за рахунок збільшення маси м’язів – вони витрачають дуже велика кількість енергії, саме тому вам повинні сподобатися силові вправи.

Дивіться також  Скільки калорій спалює секс з коханою людиною

Крім всього цього, потрібно випивати пристойну кількість рідини. Як звичайної – типу чаю, кави і так далі, так і простої води. По ідеї, норма води вимірюється за наступною формулою: ваша вага*0,33. Якщо Ви будете випивати денну норму води – ваш обмін речовин значно покращиться, видільна система налагодить роботу і шкідливі речовини (типу шлаків і токсинів) почнуть виходити.

Плюсом споживання води є також погашення почуття голоду, а воно вас буде мучити серйозно.

Знайте, що вправи, пропоновані тут, не будуть працювати окремо. Вам потрібно буде робити їх у єдиному комплексі – тільки в такому разі вони будуть ефективні. Також не завадило б почати робити ранкову зарядку до сніданку – тоді організму ще не надходять нові калорії, і він спалює старі.

Всі прекрасно знайомі з базовими вправами для варіативної опрацювання м’язів, тому в цій статті розберемо найстрашніше – як перемогти поклади жирку на животі за такий короткий термін, а це цілком реально, до речі кажучи.

Вправи для схуднення за тиждень в животі:

Досить часто дами мають хоч і невеликий, але все ж трохи випирає животик. Щоб це неподобство прибрати остаточно за тиждень, знадобиться докласти чимало сил, однак результати того безумовно будуть коштувати.

Вправи потрібно підбирати так, щоб в них брало участь якомога більше м’язів преса і суміжних з ним: це різні скручування.

Тепер конкретніше про опрацювання живота: всі початкові позиції – з положення лежачи на спинці.

  • Опрацювання верхнього преса – приберіть руки за голову, ноги трохи зігніть і підніміть по вертикалі вгору. Почніть піднімати торс так, щоб підборіддя не зачіпав груди.
  • Опрацювання нижнього преса – витягніть руки уздовж тулуба, ноги зігніть. Підніміть зігнуті ноги, при цьому намагаючись відірвати і сідниці.
  • Опрацювання бічних м’язів – приберіть руки за голову, там сцепите їх в замок, ноги зігніть. Підніміть тулуб, торкаючись лівою рукою протилежного коліна. Опустіться назад і зробіть з іншою рукою.
Дивіться також  Дихальні вправи для схуднення: бодіфлекс вправи з комплексу йоги

Лягайте на бік, опора – на зігнуті ліву руку і коліна. Опускайте стегна вниз, намагаючись торкнутися підлоги, а потім повертайтеся вгору.

Виконувати по 10-15 разів в декілька заходів.

Якщо тільки живота і талії вам недостатньо, можна застосовувати такі вправи: велосипед, ножиці, махи, нахили, присідання, присідання з обважненням, планка, човник, випади. Якщо комбінувати ці вправи і віддавати їм левову частку часу через тиждень ви просто себе не впізнаєте.

Особливо відмінним вибором буде упор на планці і човнику – ці вправи спрямовані на опрацювання всіх груп м’язів.

Відео по темі статті