Яйця для схуднення на сніданок, спеціальна дієта

Благотворну дію курячих яєць на організм було доведено давним-давно і всіма можливими способами. Можна відзначити, що яйця належать до списку дієтичних продуктів, так як калорійність одного яйця варіює в межах від шістдесяти п’яти до дев’яноста п’яти кілокалорій, калораж залежить від того, наскільки великим було саме яйце. Тому багато використовують яйця для схуднення.

В яйці можна виділити дві основні структури – жовток і білок, і саме жовток відповідальний за вітамінний і мінеральний склад яйця, адже в цьому маленькому сонечку зосереджений весь запас поживних речовин.

До складу яйця входять незамінні для людського організму амінокислоти, насичені жирні кислоти, холін, вітаміни групи В, вітаміни А, Е, D і Н.

З мікроелементів, що входять до складу цього продукту, слід виділити найважливіші: в першу чергу, це кальцій, магній і калій, залізо, фосфор, сірка і хлор, мідь і селен. Причому кальцій в значній кількості міститься в шкаралупі, тому деякі, щоб зміцнити свої кістки, ретельно промалывают шкаралупу і вживають її окремо.

Якщо людина вживає яйця, щоб схуднути, то, безумовно, найціннішим речовиною для даної мети буде служити яєчний білок, так як для його розщеплення організму необхідно витратити велику енергію, а енергію надає жирова тканина. Відповідно, розщеплюючи білки, організм втрачає жировий прошарок.

Крім цього, приймаючи в їжу яйця, можна наситити свій організм всіма необхідними вітамінами і мінералами.

Але важливо пам’ятати про те, що схуднення за допомогою яєць може надати несприятливий ефект при нераціональному підході. Причиною тому може служити висока жирність яєчного жовтка, а також те, що вживати яєчний білок варто в розумних кількостях, так як його надлишок може погано позначитися на роботі кровоносної системи.

Дивіться також  Скільки калорій в чорносливі, чим він корисний

Крім того, при частому прийомі яєць може сформуватися алергія, що, звичайно, буде не найкращим варіантом.