Яйця для схуднення на сніданок, спеціальна дієта

Благотворну дію курячих яєць на організм було доведено давним-давно і всіма можливими способами. Можна відзначити, що яйця належать до списку дієтичних продуктів, так як калорійність одного яйця варіює в межах від шістдесяти п’яти до дев’яноста п’яти кілокалорій, калораж залежить від того, наскільки великим було саме яйце. Тому багато використовують яйця для схуднення.

В яйці можна виділити дві основні структури – жовток і білок, і саме жовток відповідальний за вітамінний і мінеральний склад яйця, адже в цьому маленькому сонечку зосереджений весь запас поживних речовин.

До складу яйця входять незамінні для людського організму амінокислоти, насичені жирні кислоти, холін, вітаміни групи В, вітаміни А, Е, D і Н.

З мікроелементів, що входять до складу цього продукту, слід виділити найважливіші: в першу чергу, це кальцій, магній і калій, залізо, фосфор, сірка і хлор, мідь і селен. Причому кальцій в значній кількості міститься в шкаралупі, тому деякі, щоб зміцнити свої кістки, ретельно промалывают шкаралупу і вживають її окремо.

Якщо людина вживає яйця, щоб схуднути, то, безумовно, найціннішим речовиною для даної мети буде служити яєчний білок, так як для його розщеплення організму необхідно витратити велику енергію, а енергію надає жирова тканина. Відповідно, розщеплюючи білки, організм втрачає жировий прошарок.

Крім цього, приймаючи в їжу яйця, можна наситити свій організм всіма необхідними вітамінами і мінералами.

Але важливо пам’ятати про те, що схуднення за допомогою яєць може надати несприятливий ефект при нераціональному підході. Причиною тому може служити висока жирність яєчного жовтка, а також те, що вживати яєчний білок варто в розумних кількостях, так як його надлишок може погано позначитися на роботі кровоносної системи.

Дивіться також  Хейлі Помрой: дієта для прискорення метаболізму

Крім того, при частому прийомі яєць може сформуватися алергія, що, звичайно, буде не найкращим варіантом.

Рекомендації з харчування

Якщо ж людина задався метою позбутися від небажаного ваги і якості продукту, який допоможе здійснити цю мрію, було обрано яйце, то необхідно знати, що найкращим варіантом є дієта на варених яйцях.

При цьому існує кілька способів досягти бажаного результату. Перший полягає в тому, що людина заганяє себе в жорсткі рамки на кілька днів, в результаті цього з організму виходить накопичилася рідина та інші продукти обміну, це призводить до скиду декількох кілограмів.

Раціон такого екстремального схуднення складається, по суті, з двох інгредієнтів – варених яєць і цитрусових. Дієта триває п’ять днів і на кожен день виділяється по три варених яйця і по чотири штуки грейпфрутів або апельсинів і, звичайно, вода в необмеженій кількості.

Необхідно зауважити, що дана різновид дієти не дає тривалого результату, тобто втрачені кілограми повернуться моментально.

Більш ефективною є дієта, згідно з якою рекомендується вживати варені яйця на сніданок. Її приблизний раціон будується за таким планом:

  • Сніданок – омлет, варені яйця або будь-яке блюдо з яєць, дозволяється додавання овочів.
  • Обід – салат з капустяних листків будь-якого виду, легкий суп.
  • У проміжку між обідом і вечерею слід випити склянку кисломолочного продукту.
  • Вечерю рекомендується заповнити невеликою кількістю м’яса яловичини, птиці або маложирной риби і овочами.

Можна сміливо сказати, що такий раціон ідеально підходить не тільки для тих, хто прагне удосконалити свою фігуру, але також він може бути взірцем правильного збалансованого харчування.

Відео по темі статті