Як мотивувати себе на схуднення: краща психологічно правильна мотивація

Ніколи не задавалися питанням, чому стільки жінок мріють про те, щоб скинути зайві кілограми, мати витончену фігурку і надягати відкриті купальники на море, але домагається цього лише половина бажаючих? Справа в тому, що одного бажання і мрії недостатньо – потрібна сильна правильна мотивація, яка не дозволить зійти з наміченого шляху і повернутися на декілька кроків назад.

Для деяких достатньо однієї фрази від близької людини «ой, а ти поправилась», і вона не буде давати собі спокою день і ніч, поки не вийде взяти себе в руки і повернути колишні форми. Не можна сказати, що це універсальний метод, але часом досить ефективний, так як грає на бажанні людини подобатися близьким йому людям.

Знайти мотивацію досить легко в магазині одягу. Яка дівчина не мріє про красиве випускному або весільній сукні, красивих джинсах або милою кофтинці? Просто купіть потрібну річ на один розмір менше і повісьте її на видному місці так, щоб кожен день попадалася на очі. Бажання влізти в неї стане відмінною мотивацією для схуднення.

Трохи інша, але схожа ситуація, коли в шафі вже висять улюблені шорти, та тільки з минулого літа попа в них не влазить. Це не привід їх викидати, а навпаки, причина зайнятися собою з подвоєною силою.

Помічено, що більшість дівчат худнуть саме до літа, так як не за горами пляж, купальник, вечірки і красиві фотографії. Ось ще одна серйозна причина зайнятися собою. Це тільки здається, що після того, як літо помахає ручкою, все повернеться на свої місця. Ні, якщо дівчині сподобається результат, то вона не перестане займатися, не кажучи вже про те, що здоровий ритм життя увійде в звичку.

Дивіться також  Що можна їсти, коли худнеш: насіння, мед, кава, десерти - підходять такі продукти, котрі худнуть

Це ще не всі поради, як мотивувати себе на схуднення – їх залишилося ще, як мінімум, два. Справді, найкраща мотивація полягає в бажанні зберегти своє здоров’я, знову почати нормально ходити, а не перевалюватися з ноги на ногу, як моряк на палубі, не мучитися задишкою і не прокидатися вночі в холодному поту з-за страху зупинки дихання уві сні.

Без здоров’я не буває краси, а без наявності обох цих факторів дуже складно завоювати чоловіка. Часом так хочеться дівчині, щоб до неї підійшли познайомитися на вулиці, зробили комплімент або зізналися в любові. Але як не крути, а до толстеньким представницям жіночої статі знайомитися підходять значно рідше, так як спочатку бачать оболонку, а вже потім все, що в ній приховано.

Це досить сильна психологічна мотивація – подобатися чоловікам і не провести на самоті залишок життя в обнімку з крапельницею. Вона дозволяє відчувати себе впевненіше і після досягнення результату відчувати себе королевою світу, якій, нарешті, посміхаються чоловіки. Тепер вже не ти довольствуешься тим, що дають, а тебе хочуть і добиваються.

Насправді, зовсім не важливо, які думки спонукали дівчину на такий серйозний крок, адже не буває правильною або неправильною мотивації. Зовсім не важливо, що про неї скажуть люди, головне, що вона змушує рухатися людини вперед, переступати через власну лінь, долати перешкоди і знати, що все це робиться не дарма.

Знайдіть в Інтернеті фотографію дівчини з фігурою своєї мрії, роздрукуйте і повісьте на видному місці. Поруч з нею нехай важить листочок, де розписана мотивація до схуднення, скільки потрібно скинути, навіщо, за який проміжок часу і що це дасть, коли ваги покажуть бажану цифру.

Дивіться також  Як скинути вагу за тиждень: швидкі способи схуднення

Поспілкуйтеся з людьми, які вже досягли того, чого хотіли, знайдіть наставника, який буде підтримувати і направляти вас, і не забувайте, що робити це потрібно заради себе.