Як накачати нижню частину пресу дівчині

Багато хто цікавиться, як накачати нижню частину преса? Питання актуальне, особливо навесні, напередодні літа і пляжного сезону. Накочений низ преса виглядає дуже красиво, приковуючи до себе погляди протилежної статі. Крім того, гарна фігура сприяє поліпшенню настрою, розвитку впевненості в собі і підвищенню самооцінки.

Ось тому для всіх дуже важливо підтримувати себе у відмінній формі завжди.

Нижня частина преса часто є найбільш ослабленою у більшості людей. Особливо це стосується жінок віком і молодих матусь. Отримати гарний і твердий прес можна не тільки в залі, але і вдома, головне – правильно організувати виконання комплексу вправ.

Перш ніж зайнятися накачуванням преса, необхідно почати правильно харчуватися. Це дуже важливо, оскільки м’язи преса часто «ховаються» під жировим шаром. Для того, щоб домогтися максимального результату, потрібно спочатку сісти на дієту, а згодом переглянути меню і прибрати з нього висококалорійні продукти і спиртне.

Людям із зайвою вагою рекомендується для спалювання зайвого жиру додатково займатися бігом, кардиотренировками, плаванням, аеробікою.

Нижнім пресом вважається низ вертикальної м’язи живота. Тому, при накачуванні нижнього преса, працює вся м’яз, тобто відбувається також розвиток м’язів середнього і верхнього преса.

Не забувайте при виконанні тренувань про розтяжки. Розминка виконується на початку тренування, вона дозволяє розігріти м’язи і посилити приплив крові. Розтяжка проводиться після тренування для зняття м’язових спазмів і для більш швидкого відновлення м’язів.

Крім цього, якісно виконана розминка сприяє зниженню ризику появи травм.

Вправи для розвитку нижнього преса

  • Скручування. Це незамінний вправу. Початкове положення – лежачи на спині, долоні на підлозі, прямі ноги трохи підняті. Видих – згинаєте ноги в колінах і тягнете коліна до підборіддя. Прес при цьому тримаєте в напрузі. Вдих – повертаєтеся в початкове положення.
  • Велосипед. Початкове положення – лежачи на спині, руки зведені за головою. Видих – торкаєтеся ліктем правої руки коліна лівої ноги. Прес при цьому напружений. Далі йде повернення в початкове положення. Тут йде додаткове опрацювання бічних м’язів.
  • Початкове положення – лежачи на спині. Руки витягнуті за головою, ноги прямі. Видих – одночасно і плавно піднімаємо ноги і тулуб, руками тягнемося до ніг. Вдих – повернення в початкове положення. Важливо виконувати техніку як можна повільніше.
  • Це остання вправа в комплексі, воно виконується аналогічно попередньому, тільки ноги зігнуті в колінах. Прес при цьому тримаємо в постійній напрузі.
Дивіться також  Вправи для схуднення за тиждень: ранковий комплекс для дівчат і жінок

Це початковий комплекс вправ, для досягнення більшого результату необхідно збільшувати кількість підходів (від 1 до 4). При правильному дотриманні всіх вимог, результат буде відчутний вже через місяць.

Після тренування бажано вживати їжу тільки через 2 години.

Дані вправи підходять для занять і вдома, і в тренажерному залі. Кращий час для тренування – ранок, виконуйте вправи натщесерце.

Кардіотренування – відмінний метод спалювання зайвих калорій, вони тренують витривалість, що необхідно для отримання відмінних результатів при накачуванні м’язів нижнього преса.

Кардіотренування:

Як накачати нижній прес дівчині? Дивіться відео: