Як накачати нижню частину пресу дівчині

Багато хто цікавиться, як накачати нижню частину преса? Питання актуальне, особливо навесні, напередодні літа і пляжного сезону. Накочений низ преса виглядає дуже красиво, приковуючи до себе погляди протилежної статі. Крім того, гарна фігура сприяє поліпшенню настрою, розвитку впевненості в собі і підвищенню самооцінки.

Ось тому для всіх дуже важливо підтримувати себе у відмінній формі завжди.

Нижня частина преса часто є найбільш ослабленою у більшості людей. Особливо це стосується жінок віком і молодих матусь. Отримати гарний і твердий прес можна не тільки в залі, але і вдома, головне – правильно організувати виконання комплексу вправ.

Перш ніж зайнятися накачуванням преса, необхідно почати правильно харчуватися. Це дуже важливо, оскільки м’язи преса часто «ховаються» під жировим шаром. Для того, щоб домогтися максимального результату, потрібно спочатку сісти на дієту, а згодом переглянути меню і прибрати з нього висококалорійні продукти і спиртне.

Людям із зайвою вагою рекомендується для спалювання зайвого жиру додатково займатися бігом, кардиотренировками, плаванням, аеробікою.

Нижнім пресом вважається низ вертикальної м’язи живота. Тому, при накачуванні нижнього преса, працює вся м’яз, тобто відбувається також розвиток м’язів середнього і верхнього преса.

Не забувайте при виконанні тренувань про розтяжки. Розминка виконується на початку тренування, вона дозволяє розігріти м’язи і посилити приплив крові. Розтяжка проводиться після тренування для зняття м’язових спазмів і для більш швидкого відновлення м’язів.

Крім цього, якісно виконана розминка сприяє зниженню ризику появи травм.

Дивіться також  Шейпінг будинку: заняття для схуднення, танцювальні вправи і правильне харчування для зниження ваги