Як накачати стегна дівчині швидко, які робити вправи

«Вона пройшла, як каравела по зелених хвилях…». Рядки відомої пісні дуже точно показують, на що чоловіки звертають увагу насамперед, побачивши проходить повз дівчину. На ходу! Саме вона змушує звернути увагу на нижню частину жіночої фігури. Дівчина з граціозною ходою і красивими ногами завжди буде магнітом для чоловічих поглядів, їй у слід будуть озиратися навіть випадкові перехожі.

Гладкі пружні сідниці, стрункі стегна, точені литки і тонка витончена кісточка… В ідеалі про таких ніжках мріє кожна жінка. Пощастило, якщо народилася з такими формами. А що ж робити, якщо природа не нагородила таким подарунком? Насамперед – не впадати у відчай. Все можна виправити!

Якщо ви страждаєте зайвою вагою, то слід зайнятися в першу чергу питаннями свого харчування і загальної фізичної навантаження. Для цього не обов’язково пропадати в спортзалі і виснажувати себе дієтами, досить знизити калорійність денного раціону і активніше рухатися протягом дня, хоча б побільше ходити.

Але власниці стрункої фігури теж часто незадоволені формою своїх ніжок. Худі ноги так само красиві, як і товсті. Адже всім відомо, що худа корова ще не газель. Весь секрет в пропорціях ноги. І ось цей момент можна виправити спеціальними вправами.

Сучасна жінка дуже завантажена роботою і побутом, важко викроїти час на відвідування тренажерного залу. І задоволення це часто дуже не дешеве. Але домогтися потрібного результату можна й у домашніх умовах, було б бажання і запас терпіння.

Перш за все, налаштуйтеся на довгий процес, швидко потрібного результату не чекайте. Візьміть в звичку знаходити для себе 20-30 хвилин протягом дня, коли буде зручно, але робіть це кожен день. Станьте занудою для самої себе в цьому питанні.

Дивіться також  Скільки калорій спалює біг підтюпцем або в швидкому темпі

Як накачати стегна? Існує багато вправ для ніг, як загальнозміцнюючих, так і для розвитку конкретних м’язів. Ось кілька з них.

 • Найпростіше вправа, яке під силу будь-якій дівчині. Сядьте на підлогу, ноги лежать на підлозі або можна зігнути в коліні (кому як зручно). І починаємо пересуватися на сідницях взад і вперед. Незважаючи на всю свою примітивність, вправа дає дуже хороший ефект. Воно помітно прибирає целюліт з сідниць і добре опрацьовує задню поверхню стегна.
 • Встаньте прямо, ноги разом, руки на поясі. Підніміть одну ногу до рівня талії, якщо вийде, можна і вище, при цьому намагайтеся не згинати ногу в коліні. Зробіть кілька махів однією ногою, потім інший. Можна триматися за спинку стільця або підвіконня.
 • Встаньте на коліна в позу «кішечки». Спина прямо. Одну ногу підніміть паралельно спині, носок вниз. Опускайте і піднімайте ногу, не торкаючись носком підлоги. Добре зміцнює сідниці і задню поверхню стегна.
 • Сядьте на підлогу, зігніть ноги в колінах і обхопіть їх руками, як можна щільніше притиснувши до себе. Почніть похитування з сідниці на сідницю. Це вправа настільки просте і легке, що його можна робити до 100 разів без особливих зусиль, а результат дає приголомшливий.
 • Ляжте на бік, упріться на лікоть. Ноги рівно і разом. Підніміть ноги якомога вище і затримайте на вазі, наскільки зможете. Дуже добре для бічних м’язів стегна.
 •  

  Дуже проблемною зоною для багатьох жінок є внутрішня частина стегна. Особливо в літню спеку вона доставляє масу дискомфорту. Ця зона найважче піддається опрацювання, але і це можливо. Для неї є спеціальні вправи, просто про них не всі знають. Вони також прості до примітивності, але дають хороший ефект. Тільки затратити часу на них доведеться більше.

  Дивіться також  Вправи для фігури: для корекції і підтримки її в хорошій, ідеальній формі
 • Вам знадобиться звичайний міцний стілець. Сядьте на підлогу, стілець між ступнями. Намагайтеся ступнями стиснути ніжки стільця як можна сильніше, утримуйте напругу кілька секунд.
 • Ноги на ширині плечей. Тримаючись руками за спинку стільця, встаньте навшпиньки і почніть неглибокі присідання. Зробіть так не менше 50 разів, а то толку не буде.
 • Такі ж присідання, але стопи ніг слід розгорнути в сторони. Теж 50 разів.
 •  

  Робіть ці нехитрі вправи кожен день, але без фанатизму. Як тільки відчуєте першу втому, зупиніться, відпочиньте і приступайте до наступної вправи. Не заганяйте себе в стрес. Адже багато кидають заняття саме з цієї причини.

  Тіло повинне відчувати м’язову радість від отриманої навантаження. Ставтеся до нього з любов’ю, і воно віддячить з максимальною віддачею.

  Будьте красивими, стрункими і здоровими!