Як позбутися пивного живота, можна його повністю прибрати

В результаті широкої реклами, пиво стало дуже популярним алкогольним напоєм, причому не тільки серед чоловіків, але і жінок, і як не жахливо – підлітків. Без пінного напою не обходиться жодне спортивне змагання, ні походи на природу, у свято “засудити” кілька літрів в компанії – взагалі святе.

Усвідомлення, що щось не так, приходить тільки тоді, коли з-за величезного “кавуна” на животі немає можливості надіти шкарпетки або зав’язати шнурки. І тоді починаються пошуки, як позбутися пивного живота і причому швидко-швидко. А швидко не вийде.

Як з’являється пивний живіт

Пиво, в порівнянні з іншими алкогольними напоями, не дуже калорійний продукт. Його калорійність на сто грамів становить в середньому 50 кілокалорій, плюс-мінус в залежності від сорту. Тоді закономірним постає питання, чому від пива росте живіт, якщо воно малокалорийное.

Але який поважаючий себе любитель пива п’є 100 грамів? Літр-два і не менше. А це вже від 500 до 1000 зайвих кілокалорій.

І звичайно ж, закуска. Звичайна закуска до пива – це сушені морепродукти, горішки, сухарики, чіпси. Все це солоні висококалорійні продукти, найчастіше містять у своєму складі глутамат, викликають бажання ще більше їсти і пити. І тут калорії тільки встигай рахувати.

Крім того, у пиві міститься “бонус плюс” у вигляді фітоестрогенів – аналога жіночих статевих гормонів, які пригнічують чоловічий гормон тестостерон, що сприяє ожиріння у чоловіків.

Так що пиво і закуска – відмінний живильний комплекс для вирощування гігантських животів.

Дивіться також  Ранкова зарядка з Дариною Лисичкиной: класична гімнастика для пробудження організму