Як прибрати жир з живота і боків у жінок в домашніх умовах – вправи та поради

Фізична форма означає для людини дуже багато, особливо для жінок, які мріють про тонку талію і пласкому животику. На жаль, зовнішній вигляд останнього досить часто псують жирові відкладення і некрасиві «боки». Цей «рятувальний круг» абсолютно не врятує нас, коли треба буде надягати щось облягає або відкрите, тому бажання прибрати жир з живота і боків цілком природне. До того ж, зробивши це, ви допоможете не тільки красу, але і здоров’ю, оскільки зайві відкладення представляють для нього небезпеку. Існують різні способи боротьби з цією проблемою, і ми постараємося розглянути їх детальніше.

Чому з’являється жир на животі й боках

Перед тим як розбиратись, як прибрати жир з живота і боків, потрібно зрозуміти причини його появи. Основні з них наступні:

  • Наслідки пологів. Багато молоді мами помічають погіршення фізичної форми живота і талії після народження малюка. При вагітності організм може запасатися жирами з боків для захисту плода та підготовки до майбутньої лактації. Якщо жінка годує дитину сама, то з часом ці запаси витрачаються самі.
  • Неправильний режим. Сидячий спосіб життя і брак фізичної активності – прямий шлях до накопичення жиру на животі й боках.
  • Неправильне харчування. Переїдання і зловживання шкідливою їжею – все це неминуче відкладається на боках. Важливо переглянути свої харчові звички, без цього схуднути не вийде.
  • Шкідливі компоненти. Якщо постійно вживати алкоголь, палити або ж безконтрольно приймати ті чи інші медикаменти, можна порушити як метаболізм, так і кровообіг. Зважаючи на це, організм не зможе нормально виводити зайві жири, і вони будуть відколюватися в живіт і боки.
  • Стресові ситуації. При стресі і постійному нервовому напруженні організмом виробляється речовина кортизол, яке призводить до накопичення зайвих кілограмів на животі, талії і боків.
Дивіться також  Табата: вправи для схуднення - відео комплекс початківцям