Як дівчині накачати прес в домашніх умовах – правила прокачування будинку

Живіт – це проблемна зона багатьох дівчат. Навіть у струнких дам в цій області може бути помітна жировий прошарок. Кому ж не хочеться від неї позбутися, знайти красивий плоский живіт і тонку талію, а також привабливий рельєф. Щоб досягти цього, потрібні дві складові – дієта та фізична активність. Причому не обов’язково займатися в тренажерному залі, адже хороших результатів можна досягти і в домашніх умовах, без спеціального устаткування і контролю з боку тренера. В даному питанні дуже важлива регулярність і правильні вправи, які допомагають качати прес в домашніх умовах для дівчат.

Як дівчині накачати прес в домашніх умовах: загальні рекомендації

Не всім відомо, як дівчині накачати прес в домашніх умовах. Щоб заняття були результативними, потрібно врахувати і запам’ятати ряд загальних рекомендацій.

Багато фахівців радять тренуватися вранці на голодний шлунок. Ефективним вважається зважаючи на те, що вранці будуть спалюватися саме жири, так як вечірня енергія вже була витрачена в процесі сну. Але тут важливо врахувати, що вранці запас глікогену в організмі практично нульовий, тому силові тренування можуть призвести до погіршення самопочуття. Займайтеся тоді, коли вам комфортно, але врахуйте, що між останнім прийомом їжі і початком тренування повинно пройти не менше години.

Щоб дівчині накачати прес в домашніх умовах, потрібно займатися регулярно. Але і надмірний фанатизм просто ні до чого. Оптимальний варіант – займатися приблизно раз в тиждень по 15-25 хвилин. Кожну вправу рекомендується повторювати по 10-20 разів у 2-3 підходу. Тривалих перерв між вправами краще не робити.

Звичайно ж, всім займаються хочеться домогтися бажаного результату як можна раніше. Однак не існує відповіді на питання, як накачати прес будинку дівчині за тиждень, оскільки це нереально. Термін, за який можна побачити результати, буде індивідуальним, і буде визначатися особливостями статури і організму в цілому. При середньої комплекції досягти бажаного вийде через 1-2 місяці. При наявності жирових відкладень обов’язково потрібна дієта, інакше результати будуть просто не помітні.

Дивіться також  Вправи для зовнішньої сторони стегна, дивитися відео. Онлайн вправи для бічної поверхні стегна.

Тренуючи прес в домашніх умовах, обов’язково стежте за дихальної технікою. Основне зусилля повинно виконуватися на видиху, а розслаблення м’язів – на вдиху. Не потрібно надовго затримувати дихання, інакше м’язи постраждають від кисневого голодування, і ефективність тренування стане значно нижче.

Режиму харчування взагалі варто приділяти чимало уваги, навіть якщо худнути ви не хочете зовсім. Після тренування рекомендується вживати білкові продукти. Вранці не їжте важку їжу, щоб не звести нанівець результати своїх тренувань. В цілому раціон повинен включати в себе близько 70% складних вуглеводів, достатньо білків і мінімум жирів, і рослинного походження. Їжте часто і невеликими порціями. Також не забувайте пити достатню кількість води. Це корисно і для тренувального процесу, і для організму в цілому.