Як приймати лляне масло для схуднення, яким чином воно допомагає скинути зайву вагу

Як приймати лляне масло для схуднення, яким чином воно допомагає скинути зайву вагу

Лляне масло – справжня скарбниця вітамінів і мікроелементів. Воно незаслужено забуто і є нині чи не незвичайним продуктом. А між тим, вживати його можна не тільки для підтримки свого самопочуття, але і зменшення ваги.

Як приймати лляне масло для схуднення, знають небагато, воно справді є чудовим продуктом у боротьбі з ненависними кілограмами.

Як працює масло?

Лляне масло включає в себе ненасичені жирні кислоти, що сприяють зменшенню маси тіла. Вони допомагають розщепленню жирів на воду і гліцерин, які потім виводяться з організму.

У лляній олії полягає в два рази більше жирних кислот, ніж у прославленому риб’ячому жирі.

Вживати лляне масло для кращого результату, як правило, належить в поєднанні з фізичними навантаженнями. Тоді організму необхідно розтрачувати свої жирові запаси, і процес схуднення проходить набагато швидше.

Правильна дозування льняного масла для схуднення

Ключове правило прийому лляної олії така — треба пити його виключно в сирому вигляді, тобто ніякої теплової обробки! Навіть найменший підігрів цього дивного продукту зменшить його корисні властивості у багато разів .

Лляне масло правильно пити як для схуднення, так і для підтримки організму потрібно перед прийомом їжі. Бажано почекати не менше тридцяти хвилин, перш, ніж приступити до їжі.

Точне дозування лляної олії найкраще узгоджувати зі своїм лікарем-дієтологом. Вона залежить від віку, ваги, способу життя та інших факторів.

Якщо брати до уваги середню кількість вживаного продукту, то бажаніше пити його вранці натщесерце, а потім поснідати через тридцять хвилин. Подібний прийом допомагає прискоренню обміну речовин і очищення організму. Наступний прийом — після вечері (приблизно через тридцять хвилин) або безпосередньо перед сном, крім того, такий підхід допоможе подолати вечірній голод.

Використання лляної олії вкрай корисно перед сном, тому що вночі жирні кислоти найактивніше розщеплюють жири, і активізують обмін речовин.

Лляне масло буває в продажу не тільки в звичних пляшках з темного скла, але й в капсулах. Їх зручніше приймати відповідно до інструкції тим, кому не дуже приємний смак самого масла.

Як довго дозволяється пити лляне масло

Лляне масло допускається застосовувати як постійно, поряд з оливковою або соняшниковою, так і курсом протягом трьох-чотирьох місяців. Саме тоді ви зможете побачити результати в зниженні ваги. Варто пам’ятати, що одночасно з прийомом лляної олії бажано хоча б трохи дотримуватися принципів здорового харчування та здійснювати будь-які фізичні вправи.

Приступати до прийому лляної олії допускається з однієї чайної ложки вранці та одну ввечері, а потім переходити на збільшення кількості продукту. Але пам’ятайте, що добова доза ні в якому разі не може перевищувати 2 столових ложок.

Купувати масло краще в аптеках, так як тут найменше ймовірність нарватися на неякісний продукт. Воно повинно бути неодмінно в пляшках з темного скла, щоб збереглися всі позитивні властивості продукту.

Протипоказання

Практично у всіх без винятку продуктів є певні протипоказання. І лляне масло теж має ряд обмежень. Воно протипоказано людям із захворюванням жовчовивідних шляхів і печінки. Протипоказанням є гепатит і панкреатит.

З обережністю необхідно приймати вагітним або годуючим жінкам, при прийомі оральних контрацептивів або антидепресантів. При будь-яких сумнівах зверніться до фахівця.

Починати прийом лляної олії потрібно з невеликої кількості, прислухайтеся до власних відчуттів, тільки потім збільшуйте дозу. І тоді такий чудовий продукт принесе користь вашому організму.

Цікаві відео по темі статті

Дивіться також: