Як приймати лляне масло для схуднення, яким чином воно допомагає скинути зайву вагу

Лляне масло – справжня скарбниця вітамінів і мікроелементів. Воно незаслужено забуто і є нині чи не незвичайним продуктом. А між тим, вживати його можна не тільки для підтримки свого самопочуття, але і зменшення ваги.

Як приймати лляне масло для схуднення, знають небагато, воно справді є чудовим продуктом у боротьбі з ненависними кілограмами.

Як працює масло?

Лляне масло включає в себе ненасичені жирні кислоти, що сприяють зменшенню маси тіла. Вони допомагають розщепленню жирів на воду і гліцерин, які потім виводяться з організму.

У лляній олії полягає в два рази більше жирних кислот, ніж у прославленому риб’ячому жирі.

Вживати лляне масло для кращого результату, як правило, належить в поєднанні з фізичними навантаженнями. Тоді організму необхідно розтрачувати свої жирові запаси, і процес схуднення проходить набагато швидше.

Правильна дозування льняного масла для схуднення

Ключове правило прийому лляної олії така – треба пити його виключно в сирому вигляді, тобто ніякої теплової обробки! Навіть найменший підігрів цього дивного продукту зменшить його корисні властивості у багато разів .

Лляне масло правильно пити як для схуднення, так і для підтримки організму потрібно перед прийомом їжі. Бажано почекати не менше тридцяти хвилин, перш, ніж приступити до їжі.

Точне дозування лляної олії найкраще узгоджувати зі своїм лікарем-дієтологом. Вона залежить від віку, ваги, способу життя та інших факторів.

Якщо брати до уваги середню кількість вживаного продукту, то бажаніше пити його вранці натщесерце, а потім поснідати через тридцять хвилин. Подібний прийом допомагає прискоренню обміну речовин і очищення організму. Наступний прийом – після вечері (приблизно через тридцять хвилин) або безпосередньо перед сном, крім того, такий підхід допоможе подолати вечірній голод.

Дивіться також  Користь і шкода аргініну (амінокислота) для організму дівчат і чоловіків

Використання лляної олії вкрай корисно перед сном, тому що вночі жирні кислоти найактивніше розщеплюють жири, і активізують обмін речовин.

Лляне масло буває в продажу не тільки в звичних пляшках з темного скла, але й в капсулах. Їх зручніше приймати відповідно до інструкції тим, кому не дуже приємний смак самого масла.

Як довго дозволяється пити лляне масло

Лляне масло допускається застосовувати як постійно, поряд з оливковою або соняшниковою, так і курсом протягом трьох-чотирьох місяців. Саме тоді ви зможете побачити результати в зниженні ваги. Варто пам’ятати, що одночасно з прийомом лляної олії бажано хоча б трохи дотримуватися принципів здорового харчування та здійснювати будь-які фізичні вправи.

Приступати до прийому лляної олії допускається з однієї чайної ложки вранці та одну ввечері, а потім переходити на збільшення кількості продукту. Але пам’ятайте, що добова доза ні в якому разі не може перевищувати 2 столових ложок.

Купувати масло краще в аптеках, так як тут найменше ймовірність нарватися на неякісний продукт. Воно повинно бути неодмінно в пляшках з темного скла, щоб збереглися всі позитивні властивості продукту.

Протипоказання

Практично у всіх без винятку продуктів є певні протипоказання. І лляне масло теж має ряд обмежень. Воно протипоказано людям із захворюванням жовчовивідних шляхів і печінки. Протипоказанням є гепатит і панкреатит.

З обережністю необхідно приймати вагітним або годуючим жінкам, при прийомі оральних контрацептивів або антидепресантів. При будь-яких сумнівах зверніться до фахівця.

Починати прийом лляної олії потрібно з невеликої кількості, прислухайтеся до власних відчуттів, тільки потім збільшуйте дозу. І тоді такий чудовий продукт принесе користь вашому організму.

Цікаві відео по темі статті