Як заглушити відчуття голоду і не переїдати, особливо ввечері

Бажання схуднути завжди йде за руку з пристрастю до їжі, яку дуже важко в собі побороти. Часом так і тягне після вечері на кухню до улюбленого холодильника. Та так, щоб ніхто про це не довідався, а то засміють! Ось і доводиться обманювати всіх, а насамперед себе. Але як заглушити відчуття голоду, яке під час дієти постійно переслідує, без шкоди для свого організму?

Щоб уникнути морального і фізичного насильства над собою, потрібно навчитися слідувати певним правилам. І тоді вийде не тільки приборкати цю шалене прагнення до постійних перекусу, превращающимся часом в объедание, але навіть навчити себе їм управляти. Так що ж це за правила?

Контроль живлення

Він передбачає не тільки те, які продукти використовуються під час дієти, але головне – як! Відмінити всі перекуси на бігу, сніданки та вечері перед телевізором або комп’ютером. Приймати їжу тільки за обіднім столом без відволікаючих предметів, будь то книга, журнал або стільниковий телефон.

Якщо правильне харчування увійде в звичку, то можна вважати, що шлях до успіху знайдено. А які продукти, в який час і в яких кількостях потрібно є, про це дано відмінні рекомендації в дієтах. Яку з них вибрати – справа індивідуальна, а ще краще буде отримати пораду лікаря-дієтолога.

Дивіться також  Як притупити почуття голоду і чим можна перебити голод, які трави допоможуть у цьому