Як зменшити апетит щоб схуднути: народні методи

Сьогодні ми поговоримо про одну проблему, яка хвилює дуже багатьох людей: як зменшити апетит, щоб схуднути.

Кожна людина повинна харчуватися правильно, насичуючи свій організм всіма корисними компонентами. Це необхідно для життя, активної діяльності й можливості займатися тим, чим душа забажає.

Але так вже трапляється, що їжа перетворюється в джерело насичення, а в спосіб поринути у світ власних проблем, відгородитися від людей і придушити в собі бажання кричати від болю, чи розчарування.

Так, наприклад, за допомогою їжі багато намагаються побороти страх самотності, відхід або розставання з близькою людиною, пережити хвилювання перед серйозним іспитом. Їжа допомагає маленькій дитині вгамувати свою ревнощі після появи братика або сестрички.

Але такі ситуації рано чи пізно проходять, а ось питання, як перестати переїдати після пережитого стресу, залишається. Не сумнівайтеся, вихід із ситуації є, ось тільки потрібно взяти себе в руки і зробити невеликий шлях до свого минулого або бажаного тіла.

Думаючи про те, що робити, щоб схуднути, потрібно в першу чергу знайти в магазині продукти, які зменшують апетит. І хоч на них немає відповідного ярлика, але все одно їх досить багато зустрічається навіть на звичайній кухні.

До таких продуктів завжди будуть ставитися пшениця, свіжі овочі і фрукти, сочевиця, боби, кукурудза, які містять у собі багато клітковини; хліб з борошна грубого помелу, макарони з цілісно зерновий борошна, неочищений рис – ці продукти мають низький глікемічний індекс і також допомагають боротися з разгулявшимся апетитом.

Таких продуктів, насправді, набагато більше, настільки більше, що всі їх і не перерахуєш за один раз. Але досить одного разу заглибитися в це питання і вже складно вирватися зі світу здорової їжі, та й не потрібно, якщо є бажання не тільки стримати апетит і схуднути, але й зберегти отриманий результат на довгі роки.

Дивіться також  Причини почуття голоду після їжі, з чим пов'язане бажання знову перекусити

До меншого вживання їжі призводить звичка їсти частіше, але потроху, і любов до роботи щелепами, тобто ретельне пережовування їжі. В ідеалі, коли настає час ковтати, то в роті повинна залишитися одна лише кашка, за якою не зрозумієш, було це м’ясо або гречка.

Що ще стосується їжі, то, дотримуючись дієти, необхідно пам’ятати про те, що спеції не тільки пробуджують апетит, але з їх допомогою можна з’їсти набагато більшу порцію, ніж потрібно. Так що максимум, що використовуємо – це трохи солі.

І ще досить «смачне» правило, яке дозволяє за п’ять–десять хвилин до їжі з’їсти шматочок чорного шоколаду, який знизить голод і накаже апетиту мовчати. З цим принципом складно не погодиться, адже чому тоді батьки мітлою відганяють дітей від солодкого? Щоб апетит не зіпсували і хоч щось поїли.

Але впадати в крайнощі не варто. Так, вживання одних лише солодощів вгамує апетит, його й чути не буде, тільки от шлунок і фігура спасибі за це не скажуть, і схудненню така поведінка тільки нашкодить.

Але як можна ще допомогти собі і чимшвидше схуднути? Звернемося до нашим бабусям, які лікувалися народними засобами. Деякі з них використовували для своєї фігури насіння льону, які також від гастриту лікують шлунок від шкідливої їжі захищають. Їх потрібно залити гарячою водою і швидко розмішувати, поки вода по консистенції не нагадає кисіль. Після цього проціджуємо народні ліки і п’ємо строго за десять-п’ятнадцять хвилин до їжі.

Також в «комплект» вживаних продуктів при схудненні входить розторопша, яку використовують для лікування і профілактики хвороб печінки, вона спалює її жирові прошарки і відновлює обмінні процеси. Все це сприятливо впливає на приборкання апетиту і здорове схуднення.

Дивіться також  Як змусити себе їсти менше і привчити себе їсти маленькими порціями