Як заварювати овес для схуднення і приймати цей настій

Тема зайвої ваги хвилює дуже і дуже багатьох людей. Всі намагаються знайти якісь чудодійні таблетки, супер-дієти та інші, не зовсім правильні і корисні способи схуднення. А між тим, є один засіб, який дійсно допомагає знайти струнку фігуру. І сьогодні ми розповімо, як заварювати овес для схуднення.

Звернення до рецептів народної медицини в останні роки стає масовим. Причин тому багато: високі ціни на виписані в лікарні медикаменти, невисока ефективність дії деяких препаратів, велика кількість пропонованих в аптеці ліків, серед яких багато «пустушок». А рецепти з народних лікарів прості, доступні і виготовляються на продуктах, які дає природа.

Але особливо популярними стають рецепти, які допомагають людям позбавитися від зайвих кілограмів. Звичайно, є багато біологічно активних добавок (БАД), які теж непогано справляються з цим завданням. І у виготовленні їх використовують трави, ягоди і плоди рослин. Але такі добавки треба приймати за певною схемою, найчастіше, під наглядом спеціаліста. Щоб пройти курс застосування будь-БАДа, треба викласти чималі гроші.

Але є деякі продукти, які можна придбати майже задарма, допомагають швидко, безпечно і з великою користю для всього організму домогтися потрібного результату. Одним з них, який завоював добру славу, став звичайний овес.

Користь для організму цього злаку неоціненна. Якщо його правильно приймати, то можна отримати такі позитивні результати:

– знизити вміст цукру в крові пацієнтів, які страждають від цукрового діабету;

– привести в норму артеріальний тиск;

– знизити рівень холестерину в крові, а значить, вберегти від освіти в крові холестеринових бляшок і уникнути інфаркту;

– вивести шлаки з організму;

– привести в норму роботу травного тракту;

– справлятися з різними запаленнями.

Дивіться також  Калорійність фейхоа, вітамінний склад і корисні властивості

Яким же чином овес допоможе схуднути? Які властивості продукту сприяють цьому?

За рахунок вмісту вуглеводів у вівсі людина швидко насичується, притупляється відчуття голоду і знижується тяга до солодощів. Крім того, вівсяні відвари сприяють спалюванню жиру, прискорюють обмін речовин, виводять рідину з організму, мають м’яку проносну дію. А все це разом прискорює процес схуднення.