Як захворіти на анорексію: коли настає анорексія у дівчат і жінок

Сучасні жінки прагнуть до еталонів моди, вони бажають отримати струнку фігуру в щоб-то не стало. Вони, не замислюючись про здоров’я, виснажують себе дієтами і тренуваннями, вживають різні препарати і вигадують усілякі способи, щоб позбутися від ненависних кілограмів. Багато хто прагне дізнатися, як захворіти на анорексію, так як вважають цей метод самим швидким і дієвим в схудненні.

Люди шукають всілякі статті про те, як отримати анорексію. Але, на жаль, вони не замислюються про наслідки цієї хвороби. Взагалі, захворювання вважається швидше психічним, так як це паталогическое бажання схуднути, коли людина не сприймає своє тіло реально, і його психіка просто нестійка.

Коли настає анорексія у дівчат, то вони більше не реалістично оцінюють себе, своє тіло, їм здається, що вони жахливо виглядають, а їх струнка фігура представляє з себе суцільний жир. Вони вважають справжньою красою нездорову худорлявість, коли видно кістки, а шкіра набуває блідого відтінку. Аноректички не бачать зміни, що відбуваються з їх тілом, і пред’являють до себе нереально завищені вимоги. Вони відмовляються від їжі або штучно викликають блювоту. Відмова від їжі для них справжнє задоволення, вони не знають, коли потрібно зупинитися, а це загрожує смертю.

Тим, хто мучиться питанням: «Як досягти анорексії?», корисно буде прочитати наступне:

  • потрібно мати проблеми зі здоров’ям, а саме з психікою, і постійно бачити у відображенні жирне чудовисько, некрасивого людини;
  • прагнути до виснаження організму;
  • відмовитися від їжі;
  • постійно викликати блювоту після того, як все ж змогли «хворого» змусити щось з’їсти.

Саме схуднення для аноректиков відбувається швидко, але проблема в тому, що жодна людина, подсевший на такий спосіб скидання ваги, сам не може зупинитися і повернутися до нормального способу життя. Спочатку все йде добре, але це тільки так здається, жир звичайно ж іде, але «той, що худне» не бачить цього, йому все ще здається зайві кілограми. У зв’язку з цим він не може зупинитися і продовжує отруювати собі життя, разом з кілограмами зникають обсяги грудей і сідниць, змінюється колір обличчя, фігура втрачає привабливі форми. Далі починаються серйозні проблеми зі здоров’ям: відбуваються гормональні збої, пропадає менструація, кістки стають крихкими. Після цього шкіра починає обвисати, так як пішла від виснаження навіть м’язова маса, в цій стадії людини вже не можна врятувати. На останньому етапі смертельного схуднення по черзі починають відмовляти внутрішні органи (або відразу декілька), оскільки не виконують своїх функцій і за непотрібністю відмирають, власне це і призводить до смерті.

Дивіться також  Ганна Куркурина: правильне харчування, дієта і гімнастика від Ганни Куркуриной для схуднення

Ті, хто мучиться думками: «Як дійти до анорексії?», повинні завжди пам’ятати про смертельну небезпеку, тому що від сильного виснаження, у людини є всі шанси не дожити навіть до 30 років. Від шкідливого впливу хвороби, від виведення корисних речовин з організму починають кришитися і випадати зуби, кістки стають крихкими і будь-який дотик до них веде до переломів. А всі хвороби притягаються до аноректику як магнітом, і їх лікування займає багато часу, та й не завжди воно дає потрібний результат.

Слабкій статі, шукає в інеті: «Як заробити анорексію жінкам?» завжди потрібно нагадувати собі про те, що вони будуть позбавлені можливості мати дітей. Їх організм не зможе забезпечити нормальний розвиток плоду, і тим більше вони будуть не в змозі виносити дитину. Тим, у кого вже є дітки, обов’язково потрібно переконати себе в неправильності таких пошуків, в іншому випадку навряд чи вони побачать, як росте їх дитя, так як просто не проживуть довго, організм не витримає таких випробувань і катувань.