Які вправи робити, щоб схуднути і як займатися самостійно

Мучте себе різними дієтами, розвантажувальними днями, а результату немає або він тимчасовий і кілограми повертаються? Нічого не вийде, поки організм не отримає активні фізичні навантаження. Дуже багато хто хоче дізнатися, які вправи робити, щоб схуднути.

Вправи, які зменшують живіт

Найбільш поширені та ефективні вправи, які допомагають зменшити розміри живота:

1. Скручування.

 • Зворотне скручування.
 • Вправи для преса підніманням тулуба.
 • Вправи для преса підніманням ніг.
 • Навантаження на косі м’язи живота.
 • Зупинимося детальніше на кожному з них.

  Скручування виконується з малою амплітудою, тренує прямі м’язи живота. Вихідне положення – лежачи на підлозі, притисши до підлоги поперек, руки за головою, лікті в сторони, ноги зігнути. Вдих – відірвати лопатки від підлоги, підборіддя вгору. Видих – вихідне положення.

  При виконанні зворотного скручування прийміть вихідне положення, як у попередній вправі. Вдих – піднімаються голова лопатки, і піднімає таз. Видих – вихідне положення.

  Вправи для преса підніманням тулуба виконуються лежачи на підлозі, ноги зігнуті в колінах, руки за головою. Вдих – корпус піднімається до колін, видих – вихідне положення.

  Прес підніманням ніг – це высокоамплитудное вправу. Вихідне положення – сидячи на стільці. Вдих – підтягнути ноги максимально до тулуба, видих основне положення.

  Тренування косих м’язів живота дозволяє отримати гарну талію. Вправи виконуються сидячи на стільці. Робіть повороти тулуба. Попередні вправи також підійдуть для цих м’язів, тільки робити їх потрібно в розвороті.

  Усі вищезгадані вправи протипоказані людям із захворюваннями хребта. Задавшись метою, як схуднути за допомогою вправ, не забувайте, все-таки, і про здоров’я.

  Дивіться також  Вправи для красивої фігури: простий ефективний щоденний комплекс