Який протеїн краще для схуднення, як приймати протеїн під час дієти

У продажу є така різноманітність продуктів, що містять протеїни, що важко не розгубитися. Як дізнатися, який протеїн краще для схуднення, який максимально наближений до потреб організму? Щоб зрозуміти це, потрібно розібрати механізм дії білка в процесі зниження ваги.

Що таке протеїни

Протеїни – одна з різновидів так званих Бадів (біологічно активна добавка). Але основна її відмінність від багатьох інших штучно синтезованих добавок для схуднення в тому, що вона повністю натуральна.

Отримують порошок протеїну, виділяючи концентрат білків з молочної сироватки.

Як ж протеїни беруть участь у процесі спалювання жирів? Зупинимося на основних моментах:

 • Переробка і засвоєння білків вимагає величезних витрат енергії, за рахунок цього створюється ефект, коли з їжею надійшло менше енергії, ніж потрібно на переробку і життєдіяльність, і організм починає “під’їдати” запаси жиру.
 • Тривалий час, який необхідно для розщеплення білкової їжі, дозволяє значно продовжити час відчуття ситості. А після жирної і вуглеводної їжі почуття голоду повертається дуже скоро.
 • Вживаючи в їжу чистий протеїн, без вуглеводів та жирів, організм надходить мінімальна кількість калорій.
 • Різновиди протеїнових добавок

  Для того щоб вирішити, який вибрати протеїни, для схуднення, розглянемо види добавок і порівняємо їх позитивні і негативні сторони.

  Одним з найбільш популярних (можливо, головну роль тут зіграла доступна ціна) є сироватковий протеїн. Виготовлений із сироватки молока, він містить оптимальну кількість метіоніну, триптофану і лізину, необхідних для організму. На цьому плюси закінчуються. Є у цієї добавки істотний недолік білка в ній міститься лише половина від загальної маси, все інше баласт.

  Казеїновий протеїн проводиться з білків сиру. Ціна трохи вище, ніж у попередньої добавки. На засвоєння цього БАДа витрати часу більше, тому його можна розглянути, як варіант харчування на вечір. З вмістом білка та ж проблема, що і у сироваткового протеїну.

  Дивіться також  Таблетки від переїдання: які препарати дають відчуття насичення

  Однією з найгірших добавок за показниками можна назвати соєвий протеїн. З позитивних якостей – дешевизна та низькі показники калорійності. Недоліки – мало білка і в дефіциті незамінні амінокислоти.

  Ізолят сироваткового протеїну – препарат пройшов кілька ступенів очищення, в результаті чого в ньому досягнуто змісту білків до 90%. Ціна його на порядок вище звичайного протеїну з сироватки.

  Найдорожчим з усіх запропонованих білкових Бадів є гідролізат сироваткового протеїну. Його в основному використовують спортсмени-професіонали. Головним достоїнством цього протеїну можна назвати те, що він майже на 100% складається з білків. Недоліки – неприємний смак і дуже висока вартість.

  Думка фахівців на питання: який купити протеїн пити для схуднення – однозначне: гідролізат протеїну. Саме він допомагає досягти максимальних результатів в короткі терміни.

  Поради тренера

  Протеїновий БАД насправді допомагає схуднути, це вже давно перевірено на практиці. Тільки його прийом повинен проходити в комплексі з постійними тренуваннями. У результаті жир буде спалюватися і частково замінюватися м’язами.

  Якщо приймати протеїн під час дієти без фізичних навантажень, схуднення не відбудеться.

  Досвідчені тренери радять випивати порцію протеїнового коктейлю на сніданок, потім по одній порції до і після тренування. Вживання протеїну є самостійним прийомом їжі. Інші прийоми повинні складатися з риби, каші, бобів, рослинного масла.

  Вживання протеїнових коктейлів допоможе вам не просто скинути вагу, а й отримати красиве, спортивне тіло. Тільки для цього буде потрібно вся сила волі, щоб витримати режим харчування і регулярно тренуватися.

  Відео по темі статті