Яєчна дієта Усами Хамдий для схуднення: її особливості та позитивні сторони

Сьогодні ми розповімо про одного з ефективних дієт – яєчній дієті Усами Хамдий.

Світ XXI століття — це світ телебачення та реклами. Буквально на кожному каналі тут і там у рекламних роликах снують стрункі засмаглі красуні, демонструючи чергові чарівні препарати для схуднення і змушуючи своїх трохи більше повних сестер прожогом бігти за цим дивом фармакологічного виробництва в найближчу аптеку.

У гонитві за такою бажаною підтягнутою фігурою багато представниць прекрасної статі забувають, що ніяких чарівних препаратів, здатних за тиждень позбавити від 10 кілограм, просто не існує.

Проте зневірятися не варто: чудо-таблеток немає, зате є диво-дієта! Розроблена професійним дієтологом Усамою Хамдий, білкова дієта, заснована на продуктах, особливим чином впливають на метаболічні процеси, звичайно, поки що не так відома, але це анітрохи не применшує її ефективність: за 4 тижні можна позбутися від 28 кг!

Основні постулати дієти

Так як дієта Усами Хамдий створена на основі особливих метаболічних реакціях організму, які «включаються» лише при споживанні певних продуктів харчування у відведений для них час, раціон цієї дієти дуже строгий і вимагає від худне неухильного дотримання декількох правил:

  • Під забороною будь виключення продуктів з раціону, їх заміна або додавання нових.
  • Також не можна змінювати час прийомів їжі та їх черговість, тобто продукти сніданку ні в якому разі не повинні бути вжиті, наприклад, на вечерю.
  • Варто повністю виключити жир і будь-які масла, але при цьому допускається використання солі та інших спецій при приготуванні їжі.
  • Не потрібно забувати і про заборонені продукти: банани, фініки, виноград, манго і інжирі. Краще віддавати перевагу таким фруктам, як ананас, ківі, кавун, персик, яблуко.
Дивіться також  Яєчна дієта на 7 днів, меню, особливості, протипоказання

Раціон

Зразкове меню на перший тиждень ви можете побачити нижче:

 

Зверніть увагу, що сніданок кожен день складається з двох варених яєць і до обіду, крім води, більше нічого їсти не можна.

Позитивні та негативні аспекти дієти

До безперечних плюсів дієти варто віднести швидку втрату ваги і відносну збалансованість раціону (допустиме споживання жирів все ж трохи нижче необхідної людині норми). Також дієта може використовуватися людьми будь-якого віку (природно, крім дітей і підлітків) і при будь-якому стані здоров’я (крім тих, хто страждає хронічними або інфекційними захворюваннями травної системи).

Очевидний негативний аспект дієти — суворість. Всі чотири тижні доведеться харчуватися згідно з розписаним меню, дотримуючи всі правила і забуваючи про можливість зриву. Адже якщо буде порушено хоч одна вимога, дієта повинна початися з самого початку, незалежно від того, на якому етапі стався зрив.

Відгуки

Як і у будь-якої дієти, дієти Усами Хамдий є як палкі прихильники, так і затяті ненависники. До останніх зазвичай зараховують себе ті, хто не подужав дієту повністю, явно переоцінивши свої можливості і нарікаючи при цьому на її надмірну суворість.

Прихильники ж дієти, яких, до речі, переважна більшість, навпаки, говорять про те, що важко лише перший тиждень, або, найчастіше, пару-трійку днів, поки організм звикає, а далі розлучатися із зайвими кілограмами — легше легкого. Також багато з них зазначають, що вага йде навіть при обліку повної відсутності в життя спорту.

 

Звичайно, не можна сказати, що дієта підійде дійсно всім, адже кожна людина — це індивідуальність, і якщо для одного просидіти на воді цілий тиждень не здається чимось складним, то для іншого це може здаватися схоже на самогубство.

Дивіться також  Яєчна дієта на 4 тижні: її ефективність, меню і рецепти

Тому перед тим, як починати дотримуватися дієти Усами Хамдий, так і будь-якої дієти в принципі, варто об’єктивно оцінити свої сили, щоб не розчаруватися і не витрачати даремно настільки цінні час і здоров’я.

Відео по темі статті