Зарядка табата: вправи і ефективність, інтервальна навантаження

Для тих, у кого немає можливості витрачати багато часу на тренування і походи в спортклуби, але є величезне бажання бути завжди у відмінній фізичній формі і мати міцне здоров’я, є система, яка по праву називається унікальною. Мова йде про зарядку табата.

Дана система вправ отримала свою назву по імені японського лікаря Ізумі Табата, який і створив її, і вона полягає в тому, що займаючись не більше 4 хвилин в день можна отримати ефект, який вразить не менше, ніж отриманий від постійних тренувань в тренажерному залі.

Секрет тренування

Специфіка даної системи, можна сказати, її секрет в тому, що вправи виконуються в дуже інтенсивному режимі одночасно на різні групи м’язів і на межі можливості, що, по суті, являє собою высокоинтенсивную інтервальне тренування.

В такому режимі виникає кисневе голодування, що організм намагається врегулювати, в результаті прискорюється метаболізм – обмінні процеси, сприяють зменшенню жиру і нарощування м’язової маси. Ефект від вправ триває близько двох-трьох днів, що дозволяє тренуватися тричі на тиждень і отримувати бажаний результат.

 

Дивіться також  Як швидко накачати сідниці: найбільш ефективні вправи