Засоби для зниження апетиту: народні або медикаментозні

Жінки худнуть завжди: спочатку до Нового року, потім до 8 березня, далі літо і потім знову до Нового року і виходить замкнуте коло. І якщо взимку недоліки фігури можна сховати під одягом, то влітку з цим проблематичніше. Щоб виправити ситуацію, можна посидіти не дієті або ж просто стримати свій апетит. Якщо самостійно зробити це у вас не вийде, то можна скористатися засобами для зниження апетиту. Вони дуже різноманітні і кожен зможе знайти те, що йому підійде.

Лікарський засіб

Звичайно, найпростіший варіант – це медикаментозне втручання. Прийшовши в аптеку, вам запропонують цілий список препаратів, які зможуть придушити ваш голод. Однак не варто брати засіб навмання, адже деякі з них можуть нашкодити організму, тому варто знати ті препарати, які вже перевірені.

  • Мікрокристалічна целюлоза – засіб, який здатний пригнічувати апетит. Виходить це за рахунок того, що, потрапляючи в організм, вона розбухає, і у людини з’являється відчуття насичення.
  • «Phentermine». Цей препарат стимулює центр насичення і може піднімати настрій, що може знизити апетит.
  • «Похудин». Засіб має масу позитивних відгуків. Головним його плюсом вважається повністю натуральне походження. Один з основних складових – екстракт кукурудзяних рилець, якими користувалися для придушення почуття голоду ще в давні часи.
  • «Санорекс» на відміну від «Фентермина» не стимулює центр насичення, а навпаки, пригнічує центр голоду, тобто працює із зворотного боку.
  • «Сиофор» – дуже небезпечний препарат, який можна придбати тільки за рецептом лікаря. Призначається вони при показаннях. В свою чергу він повністю відбиває тягу їжі і, особливо, до солодкого.

Дивіться також  Що можна їсти на дієті, коли худнеш, і що треба пити