Жорстка дієта для швидкого схуднення: меню і рекомендації по правильному веденню дієти

Весна – пора змін і преображення, час для чогось нового і прекрасного. Хтось змінює зачіску, хтось змінює теплі джинси і штани на красиві сукні, практично кожна дівчина починає готуватися до пляжного сезону». Прекрасна половина людства у гонитві за фігурою мрії часто сідає на так звані “жорсткі дієти для швидкого схуднення”, не надаючи значення зауважень дієтологів.

Строгі дієти для швидкого схуднення надають організму можливість у стислі терміни позбавитися від ненависних зайвих кілограмів, набраних за довгу зиму, схуднувши за день на 500-1000 грам. Не дивно, що вони залучають величезну кількість жінок, які мріють стати красивими, бажаними і стрункими в найкоротші терміни. Але не варто забувати про шкоду таких заходів для здоров’я людини.

Дотримання жорстких швидких дієт для схуднення – це справжній експеримент над людським організмом. Внаслідок незбалансованого і неправильного харчування збиваються функції всіх внутрішніх органів. І тому до суворих дієт треба ставитися з надзвичайною обережністю.

Тим не менш, такі дієти можуть стати єдиним виходом в обставинах, коли потрібно стрімко схуднути, наприклад, до якого-небудь свята або до важливого заходу. У цій ситуації вони особливо не нашкодять, тому що ви будете дотримуватися плану дієти лише кілька днів.

Не шкідливим вважається дотримання суворої дієти два-три дні, протягом яких ви можете розпрощатися з 3 кг. Але бажано дотримуватися такої дієти тривалий час, це може не на жарт послабити ваше здоров’я.

Розберемо найбільш популярні жорсткі дієти.

Дивіться також  Дієта при атопічному дерматиті: гіпоалергенні і элиминационное харчування