Жорстка мотивація до схуднення, як не зірватися з дієти

Жінки постійно щось хочуть змінити: поміняти зачіску, надіти гарне плаття, схуднути. І кожна мотивує своє бажання по-своєму. Потрібно взагалі мотивувати себе до схуднення? І які варіанти мотивації бувають?

Мотивація — це основа всіх починань, яка стимулює людину слідувати поставленого плану для досягнення цілей і результатів. У нашому випадку – мотивація до схудненню. Розглянемо приклади таких мотивацій:

1. Схуднути до пляжного сезону

Практично кожна жінка хоче красиво виглядати на пляжі, надіти модний яскравий купальник, і щоб нею захоплювалися чоловіки і жінки заздрили.

2. Прийти в форму після пологів

Народивши, багато дівчата впадають в депресію і починають набирати зайві кілограми. Кожна молода мама хоче позбутися обвислого животика, бути гарною мамою для своєї дитини. Ця серйозна мотивація допоможе знайти колишню привабливість і вийти з післяпологової депресії.

3. Важливий захід

Чим це не привід?! Кожна дівчина мріє бути «королевою балу», бачити захоплені погляди чоловіків і заздрісні жінок. Особливо, якщо бал на честь неї. Наприклад: день народження, випускний, весілля, зустріч випускників.

4. Здоров’я

Серйозною мотивацією до схуднення може стати зміцнення здоров’я, адже деякі дієти корисні не тільки для схуднення, але і для організму в цілому. Наприклад, для здоров’я шлунка, кишкового тракту, поліпшення стану шкіри, зміцнення волосся і нігтів.

5. Дискомфорт

Всі хочуть відчувати себе комфортно. Якщо ви відчуваєте дискомфорт-за своєї ваги, хочете повернути легкість тіла, прилив енергії і ясність розуму – це також мотивація.

6. Любов

Найжорсткіша мотивація для схуднення – любов. Якщо ви хочете сісти на дієту і не злізти з неї без досягнення результатів – закохаєтесь! А жорстка вона тому, що закохана жінка здатна на будь-які нерозсудливості.

Дивіться також  Як обдурити голод і перестати їсти перед сном

7. Заздрість

Ще одним поштовхом до схуднення стане заздрість– заздрість подруг із зайвою вагою, або ж ваша «зелена жаба» стрункої колезі, худий однокурсниці.

8. Схуднути для коханої

Отлияная мотивація – схуднути для коханої людини. Якщо чоловік любить «шлунком», то жінка «вухами». Адже так хочеться кожен день чути компліменти від коханого чоловіка.

9. Гарне плаття

Сама жіноча мотивація! Купіть собі гарну сукню, і головне, щоб воно було дороге і замало для вас. А для гарного дорогого сукні схуднути потрібно обов’язково!

10. Подарунки та заохочення

Також мотивуйте себе подарунками та заохоченнями. Адже так хочеться привітати себе» з минулими кілограмами. Важливо, щоб заохочення було не їстівним. Приміром, якщо втрачаєте 3 кг за 2 тижні, йдете і купуєте щось, про що мріяли і на що не було часу і грошей, або кудись йдете, наприклад, у кіно, театр, на концерт. Головне – не брешіть собі і виконуйте обіцяне!

11. Фото красивих дівчат

Роздрукуйте фотографії красивих дівчат в купальниках і повісьте на холодильник, щоб кожен раз, коли ви вирушите до нього за бутербродом з ковбасою або шматком торта, картинка нагадувала про «мрію» і про наближення «пляжному сезоні». Також можна вибрати картинки з жінками, у яких яскраво виражений «зайву вагу». Вони вже точно відіб’ють бажання їсти вночі.

Якими б не були ваші цілі, головне пам’ятайте: худнути треба з розумом і без фанатизму. Все у ваших руках!

Відео по темі статті