Аеробіка для схуднення будинку: відео для початківців в домашніх умовах

Існує велика кількість способів схуднути і привести себе у форму, у тому числі і в домашніх умовах. Одним з найбільш популярних напрямків є аеробіка, яка чудово бореться із зайвими кілограмами, піднімає настрій і заряджає енергією. Аеробіка для початківців досить проста і доступна, при цьому, дуже ефективна.

Чим хороша аеробіка?

Аеробіка являє собою багаторазове повторення набору рухів з певною інтенсивністю. Зазвичай вони виконуються під музику. Аеробіка для схуднення будинку, відео для початківців з якої наочно показує, що являють собою такі вправи, володіє великою кількістю переваг. Вона допомагає і моделювати тіло, і оздоровлювати організм. Також виділяються такі переваги види активності:

 • Заняття допомагають прискорити обмін речовин, що забезпечує ефективне спалювання жиру.
 • По закінченні тренування організм ще протягом якогось часу буде спалювати жири, використовуючи їх як джерело енергії.
 • Аеробіка робить організм стійким до фізичних навантажень.
 • Заняття сприяють очищенню організму, виведенню з них шкідливих речовин.
 • Поліпшується працездатність серцевого м’яза.
 • Заняття допомагають поліпшити настрій, заряджають енергією.

Важливе достоїнство, яким володіє аеробіка для початківців для схуднення – це її доступність. Вивчивши основи занять, ви можете вдаватися до них у будь-який час. Аеробікою можна займатися не тільки в групах у фітнес-клубах, але і в домашніх умовах, домагаючись результатів не гірше. Для цього потрібно лише невелика кількість вільного часу, а також відео аеробіки для початківців.

Відео-заняття за інтенсивною аеробіки

Види аеробіки

Аеробіку прийнято розділяти на кілька видів:

 • Класична аеробіка. Багато в чому нагадує хореографію. Тренування проводиться під музику, під яку виконуються різні вправи, в тому числі і з елементами бігу. Саме про класичної аеробіки для схуднення ми і будемо говорити. Вона допомагає забезпечити ефективне спалювання жирів, покращує роботу серцево-судинної системи і підвищує витривалість організму.
 • Степ-аеробіка. Передбачає наявність спеціальної платформи, за допомогою якої імітується підйом по сходах. Такий вид активності дає хороші навантаження на ноги. Крім того, на думку фахівців навантаження при степ-аеробіки ідентична навантаження при бігу зі швидкістю 12 кілометрів на годину.
 • Аеробіка з силовими навантаженнями. Цей вид активності може включати в себе різні вправи, але особливість його в тому, що при силових навантаженнях м’язи опрацьовуються сильніше. Це забезпечує прискорене спалювання жирів.
 • Танцювальна аеробіка. Може проводитися під певні види музики, наприклад, хіп-хоп, танго і так далі. Руху в цьому випадку схожі на танець. Тренування допомагає схуднути, до того ж, приносить чимало задоволення.
 • Аеробіка з бойовими мистецтвами. У такий аеробіки будуть елементи карате, боксу та інших бойових мистецтв. Навантаження такого характеру різнопланово діють на м’язи, через що останні працюють у повному обсязі. Варіант підійде тим, у кого достатньо розвинений м’язовий корсет і трохи жиру.
Дивіться також  Як качати косі м'язи живота: вправи для преса чоловікові

Також існує аква-аеробіка, при якій вправи виконуються у воді. Такі заняття дуже ефективні, адже вода додатково сприяє схудненню.

Яким має бути заняття аеробікою?

Аеробіка будинку для початківців може виконуватися тоді, коли вам зручно. Для початку буде достатньо займатися 3-4 рази в тиждень по годині. Коли ви досягнете бажаного і будете займатися тільки для підтримки форми, тривалість заняття варто скоротити до 30-40 хвилин. У цьому випадку аеробіку можна буде доповнити вправи на різні групи м’язів.

Бажано займатися не пізніше, ніж за дві години до сну. Інакше можливе безсоння.

Якщо займатися регулярно і правильно, то вже через місяць ви відчуєте, що ви прийшли в тонус, через пару місяців обсяги тіла значно зменшаться, а через три місяці фігура помітно видозміниться. Заняття аеробіки для схуднення будинку для початківців складається з декількох етапів:

 • Розминка. Дозволяє м’язам розігрітися, а пульс — прискоритися. Завдяки розминці організм готовий до навантажень, а ризик отримати травму менше. Саме з неї треба починати кожне заняття.
 • Кардіо вправи. При кардіо потрібно особливу увагу приділяти диханню. Якщо воно буде неправильним, кількість кисню в крові може бути недостатнім, і ефективність тренування значно знижується. Також важливо стежити за інтенсивністю тренінгу.
 • Силовий тренінг. Суть силових вправ в тому, щоб зміцнити м’язи. Завдяки ним тіло підтягується, стає красивим. Крім того, організму на підтримку м’язів потрібно затрачати чимало енергії, тому він буде спалювати жири навіть у стані спокою. Силовим вправам треба приділяти близько десяти хвилин.
 • Заминка. Цю фазу нерідко ігнорують, але це неправильно. Після активної фізичного навантаження організм повинен мати можливість відновитися і прийти в норму. Якщо припинити займатися різко, це може негативно вплинути на серцевий м’яз. Як заминки може використовуватися звичайна ходьба або велотренажер з низькою інтенсивністю.
Дивіться також  Як схуднути в руках у дівчат: що робити для схуднення

Протипоказання

Хоча аеробіка для початківців в домашніх умовах дуже корисна і для схуднення, і для здоров’я в цілому, тим не менш, дозволена вона не всім. Перед тим як починати займатися, рекомендується проконсультуватися з фахівцем, щоб переконатися у відсутності протипоказань. Адже заняття, якщо вони протипоказані, можуть призвести до гіпертензії, хворобах серця, порушень опорно-рухового апарату.

Інтенсивна аеробіка не рекомендується літнім людям, хоча тут все залежить від підготовки. Також не можна займатися при гіпертонії, проблеми з серцем, захворюваннях опорно-рухового апарату, а також при онкології навіть на стадії ремісії.

Відео-урок аеробіки будинку

В якому одязі займатися?

В результативності занять існує роль одягу і взуття. Одяг не повинен стискати рухи, повинна відповідати температурного режиму. Підберіть зручні кросівки, підошва яких не ковзає. Не можна займатися на підборах, босоніж, в шкарпетках.

Багато пані, намагаючись схуднути швидше, обмотуються плівками або надягають на себе велику кількість одягу. Але це нічого не дає: організм втрачає рідину, що не має сенсу. До того ж це може спровокувати хвороби серця та інші проблеми зі здоров’ям.

Пам’ятайте, що основні принципи будь-яких тренувань – це поступовість і послідовність, самоконтроль, а також питний режим. Пийте воду і до, і після і під час тренування, як тільки захочете – це життєво необхідно.

Перед тим як починати уроки аеробіки для початківців, варто дати організму підготуватися до цього. За пару тижнів до початку занять намагайтеся більше ходити пішки. Бігайте, їздите на велосипеді або займайтеся на велотренажері. Це дасть можливість налаштуватися на майбутні ефективні навантаження.

Домашня аеробіка для схуднення для початківців повинна приносити не тільки користь, але і задоволення. Тому намагайтеся підібрати той вид, який вам подобається. Це дасть можливість не кинути заняття на півдорозі до успіху і стане не тільки корисним навантаженням, але і приємним проведенням часу. Музика, якою супроводжуються заняття, допомагає налаштуватися на правильний лад і зробити активність приємніше, тому вибирайте ритмічні запальні мелодії, які вам подобаються.

Дивіться також  Як прибрати боки в домашніх умовах: боремося з жиром швидко

Аеробіка для початківців в домашніх умовах, відео на тему якою ви знайдете нижче, — це дуже просто. Все, що потрібно – це час, відповідний одяг, музика і гарний настрій. Самі рухи прості, але в той же час ефективні. Дуже легко займатися під відео уроки аеробіки для початківців, де експерти наочно все демонструють. Роблячи це регулярно, ви вже скоро помітите позитивні зміни.

Рекомендуємо так само ознайомитися з курсом «пілатес для початківців«.

Динамічна аеробіка: відео для початківців