Як правильно дихати при накачуванні преса – дихання для результату

Далеко не всі, виконуючи силові вправи, замислюються над тим, як правильно дихати. А дарма – правильне дихання визначає чималий відсоток ефективності занять. Вона допомагає зосередитися на вправах і підтримати ритм, а також спрощує виконання вправ, оскільки дає організму можливість легше переносити навантаження. Професійні спортсмени ознайомлені до основами правильного дихання, оскільки це одна з перших речей, яким навчають у спортивних секціях. Знаючи і дотримуючись принципів правильного дихання, можна підвищити свою витривалість і швидше досягти бажаного результату. Особливо важливо знати, як правильно дихати при накачуванні преса, адже саме ці вправи є найпоширенішими.

Прес і неправильне дихання

Перед тим як розібратися з тим, як правильно дихати коли качаєш прес, потрібно розглянути, до чого призведе неправильне дихання. Взагалі неправильне дихання – одна з найпоширеніших помилок при виконанні вправ на прес. Багато людей не звертають на нього уваги, і дарма, адже від цього страждає результативність вправ. Також правильна дихальна техніка допомагає запобігти сильні болі в м’язах і суглобах після занять.

Досить поширена техніка дихання в процесі занять спортом: глибокий вдих, а після затримка дихання на кілька повторень вправи. Потім людина жадібно хапає ротом повітря і знову на певний час затримує дихання. Але м’язам потрібно постійне поповнення запасів кисню, особливо в процесі фізичної активності. При його недоліку ми не можемо говорити про повноцінної роботи м’язів.

М’язи можна назвати своєрідною фабрикою переробки спалювання зайвих калорій і жирів, і для роботи їм потрібно сировину. Саме кисень і виступає в якості такої сировини. Якщо в організм він надходить з перебоями, робочий процес значно уповільнюється, і, в підсумку, що б ви не робили, хороших результатів все одно не доб’єтеся.

Дивіться також  Як швидко схуднути в ногах - вправи та поради для ефективного схуднення

Правильне ж дихання при накачуванні преса досить просте. Вдихати потрібно на розслабленні, тобто у вихідному положенні, а видихати при підйомах, коли напружуються м’язи максимально. Спочатку дотримуватися такий темп може бути непросто, і доведеться постійно контролювати, як правильно дихати під час качання преса. Однак через кілька тренувань правильне дихання увійде в звичку, і ви будете автоматично дихати, як треба, навіть не помічаючи цього.