Як прибрати живіт і боки чоловікові в домашніх умовах

Живіт і боки – проблемні ділянки у фігурі не тільки жінок, але й чоловіків. Так званий «пивний живіт» може зіпсувати силует навіть цілком стрункого представника сильної статі. Щоб зрозуміти, як прибрати живіт і боки чоловікові в домашніх умовах, потрібно, насамперед, визначити причину цього явища. А боротьба з ним повинна бути комплексною, і обов’язкові її складові – корекція раціону і фізична активність.

Причини жиру на животі й боках у чоловіків

Відомо, що за розщеплення жирів в організмі чоловіка відповідає тестостерон, відомий як чоловічий гормон. Швидкість набору зайвої ваги визначається зокрема інтенсивністю його вироблення.

В особливих випадках для того, щоб усунути жирові запаси на животі чоловікам призначають гормональну терапію. Але найчастіше можна скоректувати фігуру, змінивши свій спосіб життя.

Найпопулярніші причини наявності живота і боків – це неправильне харчування, переїдання, любов до пива, а також недолік фізичної активності. Якщо чоловік, будучи офісним працівником, вільний час проводить на дивані перед телевізором, то зовсім не дивно, що для нього стало актуальним питання, як прибрати низ живота і боки. Але це цілком реально, і досить швидко, оскільки живіт – одна з перших зон, що виходять при схудненні. Важливо тільки підійти до цього питання відповідально і бути готовим йти на обмеження.

Дивіться також  Кроссфіт: програма тренувань для чоловіків на відео