Алое для схуднення: народні рецепти, готові препарати, як приймати

Вчимося використовувати алое для схуднення. Робимо сік і гель в домашніх умовах або купуємо вже готовий аптечний препарат. Знайомимося з народними рецептами. Про це рослині ходять легенди. Олександр Македонський заради нього завоював цілий острів в Індійському океані (Сокотру), щоб вилікувати рани своїх воїнів.

Вчимося використовувати алое для схуднення. Робимо сік і гель в домашніх умовах або купуємо вже готовий аптечний препарат. Знайомимося з народними рецептами.

Про це рослині ходять легенди. Олександр Македонський заради нього завоював цілий острів в Індійському океані (Сокотру), щоб вилікувати рани своїх воїнів. Йому приписуються самі чудодійні властивості, починаючи від афродізіака і закінчуючи імуномодулятором. Не дивно, що дієтологи пропонують використовувати алое для схуднення, адже його дія на метаболізм і травлення забезпечують ефективність і в цій справі.

Механізм схуднення

Алое стали рекомендувати для схуднення, виходячи з його комплексного впливу на організм:

  • запускає процес жиросжигания;
  • виявляє легку послаблюючу дію;
  • має детоксикаційні властивості;
  • прискорює метаболізм, незалежно від віку;
  • покращує травлення;
  • знижує рівень цукру в крові.

Всі ці процеси, що запускаються в організмі при регулярному і правильному вживанні соку, гелю або екстракту столітника (друга назва рослини), призводять до зниження ваги. Однак є в цій бочці меду і своя ложка дьогтю — воно посилює апетит.

Дивіться також  Обід для схуднення: як правильно організувати, рецепти, калорійність