Як прискорити схуднення на дієті, при правильному харчуванні і тренуваннях

Поради фахівців, які допоможуть максимально прискорити процес схуднення на дієті, при правильному харчуванні і тренуваннях. Найефективніші способи. Люди, які мріють про зниження ваги, виснажують себе дієтами і тренуваннями, але процес може відбуватися настільки повільно, що у деяких не вистачає терпіння довести справу до кінця.

Поради фахівців, які допоможуть максимально прискорити процес схуднення на дієті, при правильному харчуванні і тренуваннях. Найефективніші способи.

Люди, які мріють про зниження ваги, виснажують себе дієтами і тренуваннями, але процес може відбуватися настільки повільно, що у деяких не вистачає терпіння довести справу до кінця. Адже всім треба терміново — кому-то вже через тиждень летіти на спекотний курорт і демонструвати струнку фігуру, хтось поспішає влізти в улюблене плаття для ювілею, який вже на носі. Тому всім будуть цікаві хитрощі, які допоможуть прискорити схуднення. Але врахуйте, що всі вони працюють лише при дотриманні двох умов: якщо знижена добова калорійність раціону і присутні заняття спортом хоча б 2-3 рази в тиждень.

Спосіб 1. Пити більше води

Прописна істина, про яку вже давно кажуть ендокринологи і дієтологи: щоб прискорити схуднення, потрібно пити більше води. Сама вона не є жіросжігателя, але прискорює метаболізм і насичує кров киснем, що запускає більш інтенсивне розщеплення адипоцитів. Вона втамовує голод і може замінити перекус. Випита незадовго до прийому їжі, зменшує розмір з’їденої порції. Прочищає нирки, а з надлишковою рідиною підуть набряки і кілограми. Насичує її корисними речовинами, забезпечує хороше самопочуття.

Скільки пити?

Добову норму води або вираховує за формулою (30 мл на 1 кг ваги), або починаєте з мінімальної планки (1,5 л), а потім кожні 3 дні додаєте по 1 склянці на день, щоб дістатися до 2,5-3 л.

Коли пити?

Щогодини між прийомами їжі. Ранок обов’язково починати зі склянки води, а останній випити в 17-18 годин.00.

Яку воду?

Талу, дистильовану, очищену, мінеральну без газу. Але тільки не кип’ячену і не водопровідну.

Дивіться також  Ентеросгель для схуднення: ефективність, схеми прийому, рекомендації

Якої температури вона повинна бути?

Тут думки розходяться, так що вибирати вам. Гаряча очищає кишечник, але дратівливо діє на слизові. Кімнатної температури комфортна, але особливої користі вона не робить і схуднення навряд чи прискорить. Холодна змушує організм витрачати на її зігріти енергію, але її кількість не так велике. Тепла добре розганяє обмін речовин і не чинить шкоди органів ШКТ.

Щоб прискорити процес жиросжигания, у воду можна додавати лимон, корицю, соду, імбир, оцет і навіть перекис водню (методика Неумивакіна).

Детальніше про правила вживання води для схуднення читайте в окремому огляді.

Важливо! Головне — не перестаратися: якщо пити занадто багато води, можна не прибрати набряки, а збільшити їх.