Американська дієта для схуднення: короткий огляд 9 найефективніших

Вибираємо американську дієту для схуднення: огляд 9 найбільш ефективних. Найкращі системи живлення з-за океану, розраховані на різні строки: 3, 7, 13 і 21 день. Згідно зі статистикою, США знаходяться на I місці за ожиріння: 31,8% населення (дані на 2013 рік).

Вибираємо американську дієту для схуднення: огляд 9 найбільш ефективних. Найкращі системи живлення з-за океану, розраховані на різні строки: 3, 7, 13 і 21 день.

Згідно зі статистикою, США знаходяться на I місці за ожиріння: 31,8% населення (дані на 2013 рік). Проблема зайвої ваги набула в цій країні політичні масштаби: щорічно бюджетні витрати на лікування тих, хто страждає цією патологією, перевищують $250 млрд. Уряд розробляє програми з навчання дітей правильному харчуванню. А дієтологи створюють все нові і нові дієти. Питання лише в тому, чи працює чи хоч одна з цих численних розробок, і яка з них вважається найефективнішою.

На багатьох ресурсах можна знайти інформацію, що в американських дієтах закладена національна родзинка і вони відрізняються від європейських і східних. А далі йде перерахування постулатів, які розписані у всіх системах для схуднення: не їсти після шостої вечора, пити більше води, займатися спортом, відмовитися від фастфуду і т. д. Так що не варто вишукувати в них якісь ментальні особливості: вони розрізняються тільки списки заборонених і дозволених продуктів та організацією харчування (термінами, меню, добовим калоражем, чергуваннями днів).

Визначити переможця в номінації «Краща американська дієта» дуже важко, у всіх є свої переваги і недоліки. Тому нехай кожен підбере для себе оптимальний варіант.

Дивіться також  Як схуднути в руках і плечах: спорт, харчування, спеціальні процедури