Як схуднути за 1 день: реальні способи та методики скинути від 1 до 4 кг

Зясовуємо, як схуднути за один день. Опис розвантажувальних днів дозволить вибрати найефективніший. Поради, як провести чистку організму. Чим може допомогти лазня. Багато скажуть, що схуднути за 1 день неможливо, адже, згідно з дослідженнями, щоб пішов всього 1 кг, потрібно створити дефіцит в 3 500 ккал, а за 24 години це нереально.

З’ясовуємо, як схуднути за один день. Опис розвантажувальних днів дозволить вибрати найефективніший. Поради, як провести чистку організму. Чим може допомогти лазня.

Багато скажуть, що схуднути за 1 день неможливо, адже, згідно з дослідженнями, щоб пішов всього 1 кг, потрібно створити дефіцит в 3 500 ккал, а за 24 години це нереально. Дієтологи не настільки категоричні, пропонуючи розвантажувальні дні і жиросжигающие ванни. Лікарі попереджають, як небезпечно для здоров’я таке екстрене зниження ваги. І тільки історії звичайних людей розповідають про те, що все-таки є шанси досягти бажаної мети навіть за такий малий строк.

Отже, з’ясовуємо, як схуднути за день і чим доведеться розплачуватися за втрачені кілограми. І тільки вам вирішувати, чи варто воно того.

Скільки втрачаємо

Безпечно для здоров’я, згідно думку фахівців, за день можна втрачати не більше 150 р. Так як таке схуднення візуально непомітно, навряд чи вас влаштує ця цифра. Тому спочатку врахуйте, що скидання ваги за такий короткий термін навіть на 700 м і вже тим більше на 2-3 кг не може залишитися без наслідків.

Здоров’я у будь-якому випадку постраждає, тільки у всіх це проявляється по-різному. Одні після цього встати не зможуть через знемоги, інші просидять у туалеті через розлади шлунка, у третіх може статися нервовий зрив. Будьте до цього готові, незалежно від того, на скільки кілограмів ви плануєте схуднути за день.

Ваші дії залежать від поставленої мети:

1 кг

Щоб схуднути за один день на 1 кг, досить вибрати один із запропонованих способів: влаштувати розвантажувальний день, чищення проносними/сечогінними або сходити в лазню/сауну.

2 кг

Тут вже доведеться комбінувати вищезгадані методи, та ще й рухової активності додати.

Дивіться також  Жіросжігателя SummerTime: склад, інструкція, побічні ефекти

3 кг

На 3 кг за 1 день можна схуднути тільки теоретично, якщо з ранку прочистити кишечник, цілий день пити тільки воду, не сідати ні на хвилину, а ввечері 2-3 години сидіти в бані. В цьому випадку організм випробує серйозний стрес, оговтатися від якого йому буде важко.