Анастасія Бурдюг: гімнастика для обличчя – відео вправи Суперлицо

Бути вічно молодою – хіба не про це мріє кожна жінка? Але, на жаль, еліксирів молодості досі не винайшли. І скільки б не обіцяли нам реклами диво-кремів “помітно скорегувати овал обличчя і впоратися навіть з глибокими зморшками” – як правило, на ділі вони дають ледь помітний ефект. І багато жінок, які мріють у що б то не стало продовжити молодість, йдуть на крайні заходи – роблять ін’єкції ботокса або лягають під ніж хірурга. Не шкодуючи на це ніяких грошей і часом забуваючи про небезпеку подібних процедур.

А між тим існує набагато дешевший (більше того — безкоштовний!), безпечний і ефективний спосіб боротьби з віковими змінами шкіри. Це — так звана гімнастика для особи, яку також називають фейсбілдингом або або фейсліфтингом. Сьогодні ми розповімо, що це таке, на прикладі гуру вітчизняного фейсліфтингу — Анастасії Бурдюг. А ще — поділимося комплексом вправ для особи від Анастасії Бурдюг. Сідайте зручніше — починаємо!

Гімнастика для обличчя від Анастасії Бурдюг: історія та особливості

Взагалі першовідкривачем фейсбілдінга вважається німецький хірург Рейнхольд Бенц. Він першим розробив серію вправ, що допомагають боротися з віковими змінами шкіри обличчя. Але “в маси” ідею фейсбілдінга просунула американка Керол Маджіо, яка розробила власний комплекс вправ на основі ідей Бенца.

Офіційним наступником Маджіо на території нашої країни вважається не хто інша, як Анастасія Бурдюг. Вона єдина в Росії ліцензований фахівець, який має право викладати методику знаменитої американки. Але Анастасія не просто використовує розробки Маджіо — вона щорічно підвищує рівень своєї кваліфікації і постійно займається самовдосконаленням.

Дівчина зацікавилася фейсбілдингом в 29 років, коли побачила на своєму обличчі перші зморшки на лобі і в куточках очей. Саме тоді Настя почала шукати спосіб позбутися від них, цікавилася у колег і подруг, але всі поради були схожі один на одного — вколоти ботокс, гіалуронку і так далі. Правда, порадниці відзначали, що ефект від всіх цих процедур тимчасовий. Тому Анастасія не здавалася — шукала метод, який буде ефективніше і безпечніше ін’єкцій.

Дивіться також  Як прибрати жир з живота і боків у жінок в домашніх умовах - вправи та поради

І знайшла — коли познайомилася з методикою Керол Маджіо. Розроблена американкою гімнастика для обличчя для Анастасії Бурдюг стала справжнім порятунком. Крім того, Настя може служить справжнім доказом її ефективності — вони особисто пройшла курси для початківців і просунутих, помітно помолодшала і вирішила сама стати тренером. На сьогоднішній день її стаж на цій посаді становить вже 7 років.

Тренінг Анастасії Бурдюг “Суперлицо” — це майстер-клас для всіх, хто хоче виглядати молодо і привабливо. У нього входить 13 синергетичних вправ. Це означає, що найбільший ефект вони приносять тільки в тому випадку, якщо виконуються разом. Щоб виконати всі 13 вправ з “Гімнастики для особи Анастасії Бурдюг”, не потрібно багато часу — всього 8 хвилин вранці і стільки ж увечері. 16 хвилин вашого часу в день за красиве і молоде обличчя — не надто велика плата, погодьтеся?

“Суперлицо” Анастасія Бурдюг — це вправи, які справді творять чудеса. Перші позитивні зміни ви побачите вже через кілька днів наполегливих тренувань — пройдуть набряки, шкіра стане більш пружною, покращиться колір обличчя. А при регулярному виконанні, приблизно через 6-8 тижнів, результати будуть приголомшливими:

  • зморшки стануть практично непомітними, а контур обличчя — більш чітким;
  • риси обличчя стануть більш яскравими;
  • зменшиться прояв куперозу;
  • зникнуть різні специфічні проблеми, пов’язані зі шкірою особи.

Гімнастика для обличчя від Анастасії Бурдюг: відео з вправами

“Суперлицо” Анастасії Бурдюг — це справжній порятунок для всіх, хто хоче повернути красу і молодість з мінімальними витратами. Тренер регулярно проводить майстер-класи, де вчить правильно виконувати вправи. Але якщо немає можливості дізнатися про гімнастику для особи Анастасії Бурдюг з перших рук — не біда. Частина відео з гімнастикою для особи Анастасії Бурдюг можна знайти в інтернеті. Весь курс доступний тільки платно на офіційному сайті тренера — або при безпосередньому контакті на майстер-класі.

Дивіться також  Вправи для пружних сідниць - кращий комплекс для пружності сідниць

Але ми постаралися зібрати для вас всі відео з гімнастикою для особи Анастасії Бурдюг, які знаходяться у вільному доступі. Вивчайте, пробуйте і діліться з нами своїми результатами!

Недостатньо того набору вправ, який нам вдалося знайти? Крім гімнастики Анастасії Бурдюг, ми пропонуємо ознайомитися з комплексами Керол Маджіо, Галини Дубініної та Євгенії Баглик. Вибирайте той, який припаде до душі, тренуйтеся і молодейте!