Як накачати прес дівчині швидко і якісно

Про красивому і рельєфному пресі мріють не тільки чоловіки, але й дівчата. Якщо ви відвідуєте тренажерний зал, то з тим, як накачати гарний прес дівчині, вам допоможуть спеціальні тренажери, призначені саме для цього. Також можна виконувати вправи в домашніх умовах або на вулиці, використовуючи наявні там пристосування. Головне – це регулярність, мотивація та вміння прислухатися до свого тіла, ну а ми підкажемо, як накачати прес дівчині.

Як накачати прес дівчині: загальна інформація

Організм жінки влаштований так, що все зайве так і норовить скупчитися в області живота. А адже ви напевно знаєте, що навіть найбільш треновані м’язи не будуть видні під жировим прошарком. Тому вправи потрібно буде поєднувати з дієтою – це допоможе досягти гармонійного результату у вигляді привабливого, стрункого, підтягнутого і рельєфного животика.

Один з найпопулярніших питань тих, хто починає займатися — за скільки днів можна накачати прес дівчині. Відразу скажемо, що процес цей нешвидкий, і не варто чекати чудодійних результатів за кілька днів. Багато новачків, не бачачи на перших порах результатів, кидають заняття, і роблю помилку. З тим, як дівчині накачати прес за тиждень, навряд чи вам вдасться впоратися. Терміни, через які ви побачите результати, будуть залежати від регулярності занять, дотримання дієти і особливостей статури. Людині середньої статури за умови тренувань кілька разів в тиждень вдасться помітити явні зміни через 1-2 місяці.

Врахуйте, що намагатися накачати прес дівчині буде безглуздо, якщо ви забудете про інших вправах. Ефективні тренування дають навантаження на все тіло. Немає сенсу проводити в тренажерному залі цілі дні. Досить займатися 2-3 рази в тиждень.

Тепер поговоримо трохи про особливості преса як м’язи. Він являє собою досить велику довгасту м’яз. Вправи, які опрацьовують її, умовно поділяються на дві групи: ті, які зміцнюють «верхній» прес і ті, які опрацьовують «нижній». Рекомендується поєднувати обидва ці види вправ, хоча насправді будь-який з них опрацьовує і другу частину преса теж, просто менш активно. Також існує набір вправ для косих м’язів живота, і ними теж не варто нехтувати.

Дивіться також  Як швидко накачати прес в домашніх умовах - ефективні вправи

Впоратися з таким завданням, як накачати прес в тренажерному залі дівчині, допоможе представлений там інвентар. Конкретно для м’язів живота нам будуть корисні наступні пристосування:

 • Лава для преса, у якої регулюється кут нахилу.
 • Гребний тренажер, який крім животика зможе підкачати спину, руки, груди.
 • Гімнастичний ролик – нехитре пристосування, що допомагає опрацювати і стегна, і прес, і сідниці.
 • Абслейтер. Суть заняття з ним у тому, що, напружуючи руки і наближаючи рукоятку до грудей, ми зауважуємо, що дає живота навантаження і зміцнює його.
 • Торсо-трек – доріжка, оснащена спеціальними ручками для підтягування з боків.
 • Гімнастичний м’яч.
 • Хула-хуп.

Важливо знати, як качати прес дівчатам правильно. Для цього врахуйте наступні рекомендації, які стануть в нагоді і тим, хто займається в тренажерному залі, і тим, хто віддає перевагу домашні умови або відкриті спортивні майданчики:

 • Розминка. Важливо перед початком заняття розігріти м’язи протягом 10-15 хвилин. Це допоможе підвищити ефективність тренування, знизить ризики травми, розтягнень, вивихів.
 • Дихання. Дихання повинне бути рівним і глибоким. Не варто затримувати його – це допоможе накачати м’язи ефективніше, оскільки вони будуть насичуватися киснем в достатній мірі.
 • Рідина. Обов’язково восполняйте водний баланс в процесі тренування. Пийте воду тоді, коли вам хочеться.
 • Зручне взуття і одяг. Одяг не повинен стискати рухи, повинна виконуватися з легких, приємних до тіла, дихаючих матеріалів. На ногах повинні бути якісні кросівки, забезпечують надійну фіксацію гомілкостопа.
 • Безпека. Якщо в тренажерному залі ви вперше, ви не будете знати, як правильно користуватися тим чи іншим тренажером. Не соромтеся попросити про допомогу інструктора.

Стежте за своїм самопочуттям. Утримайтеся від тренувань в період менструацій, при гіпертонії, проблеми зі спиною. І, звичайно, абсолютне протипоказання до силових тренувань – це вагітність.

Дивіться також  Кому підходять заняття кроссфитом, правила тренувань