Як прибрати вушка на стегнах: вправи, які допоможуть позбутися від вух назавжди

Люди, які далекі від тематики фітнесу та схуднення, можуть здивуватися, почувши фразу «вушка ” на стегнах». Однак ті, у кого є ця проблема, анітрохи не здивується, а лише засмучуватися, адже знають, як важко позбутися таких вушок в області стегон. Тим не менш, це можливо, якщо докласти зусиль і підійти до цього питання відповідально і комплексно. Тоді у вас вийде прибрати вушка на стегнах, і ви знайдете бажану красу і стрункість.

Вуха на стегнах: причини та заходи боротьби

Насамперед, потрібно розібратися з тим, чому з’являються вуха на ногах, як прибрати які, ми і будемо розбиратися. Існує кілька основних причин цієї неприємності:

  • Зайва вага. У повних жінок вага розподіляється по всьому тілу, але особливо схильні область, талії, сідниць і стегон, тому не потрібно дивуватися наявності некрасивих «вушок».
  • Недолік фізичної активності. Малоактивний спосіб життя, сидяча робота часто призводять до накопичення жиру на стегнах, особливо якщо рухи, при яких задіюється мускулатура зовнішньої сторони стегон, відсутні в принципі.
  • Спадкова схильність. Через особливості фігури, передаються генетично, навіть стрункі дівчата можуть не бути задоволеними виступами на стегнах.
  • Фізіологічний фактор. Організм жінки влаштований так, що наявність жиру на стегнах закладено в ній природою. Тому боротися з цією неприємністю їм складніше, ніж чоловікам.

Незалежно від причини для боротьби з вушками буде використовуватися однаковий набір методів:

  • Потрібно переглянути раціон, щоб знизити його калорійність, зменшити в ньому шкідливих продуктів і збільшити – корисних.
  • Важливо більше рухатися, приділяючи достатньо уваги, як загальним аеробних тренувань, так і комплексам вправ, які спрямовані безпосередньо на опрацювання стегон. Фізична активність допоможе розворушити м’язи стегон і відучить організм застосовувати цю зону як комору для жиру.
  • Добре доповнюючи комплекс по боротьбі з вухами на стегнах додаткові процедури. В домашніх умовах можна робити масаж, обгортання, контрастний душ. Це допоможе розворушити підшкірний шар жиру, через що боротися з ним буде легше, і обмінні процеси в проблемних зонах значно прискоряться. Також багато методів для корекції фігури пропонують нам салони краси та косметологічні центри.
Дивіться також  Ранкова зарядка для літніх людей (жінок і чоловіків) - дивись і роби

Комплексний і дуже серйозний підхід допоможе впоратися з проблемою вушок, навіть якщо ви схильні до них через спадковості. Тепер розглянемо кожен з пунктів окремо.