Апаратне схуднення: найбільш ефективні процедури, особливості, плюси і мінуси

Варто вирішуватися на апаратне схуднення: зважуємо за і проти. Вибираємо саму ефективну салонну процедуру і портативні прилади для домашнього використання. Незважаючи на те, що апаратна косметологія знаходиться на піку популярності, не всі наважуються скористатися їй.

Варто вирішуватися на апаратне схуднення: зважуємо за і проти. Вибираємо саму ефективну салонну процедуру і портативні прилади для домашнього використання.

Незважаючи на те, що апаратна косметологія знаходиться на піку популярності, не всі наважуються скористатися їй. І справа не тільки у вічній зайнятості або фінансової неспроможності, а в страху. Ємні прилади з незрозумілими насадками, голками і проведеннями лякають: раптом це боляче або наслідки у вигляді побічних ефектів з ускладненнями потребують тривалого лікування? Хтось боїться, що це не спрацює, що фахівець виявиться не настільки кваліфікованим, як хотілося б, і т. д.

Страхів багато, але їх легко розвіяти, якщо познайомитися ближче з процедурами, знати, як працюють прилади і яких результатів очікувати після закінчення курсу.

Особливості

Апаратне схуднення — це методики зниження ваги, що впливають на тіло і організм з допомогою різних приладів. Їх функції засновані на фізичних явищах (частіше всього): вони можуть виробляти струм, магнітне поле, або інфрачервоні промені, пар, ультразвук. Іноді використовується хімія: мезотерапія, наприклад, руйнує жирові відкладення коктейлями краси, до складу яких входять різні речовини і з’єднання.

Всі апаратні методики схуднення досить ефективні. Їх розробкою та постійним удосконаленням займаються найбільші вчені. Використовувані прилади проходять масу перевірок і всілякі сертифікації. Однак пацієнти, які звернулися у салон, повинні розуміти, що без певних зусиль з їх боку гроші можуть бути витрачені даремно. Ніякі струми, ультразвуки і вакууми не зроблять фігуру стрункою, якщо паралельно об’їдатися фастфудом і вести сидячий спосіб життя.

Апаратні методики виявляються максимально ефективними при дотриманні двох умов:

 • Правильне харчування. Дієти зовсім не обов’язкові, але від списку шкідливих продуктів треба відмовитися.
 • Помірні заняття спортом. Не потрібно виснажувати себе на тренажерах, достатньо виконувати щоденні комплекси вправ.
 • Дивіться також  Травяні збори для схуднення: жиросжигающие, сечогінні, очищаючі

  Попутно фахівці радять висипатися, пити багато чистої води, намагатися не нервувати, відмовитися від шкідливих звичок, використовувати допоміжні способи схуднення (обгортання, коригуючий білизна тощо).

  Крім того, деякі апаратні методики вимагають дотримання ряду правил в період реабілітації. Все-таки вони припускають серйозні втручання в роботу організму на біохімічному рівні, тому потрібно максимально знизити стрес для нього. Зазвичай протягом тижня після процедур не можна:

  • засмагати;
  • відвідувати басейни, сауни, лазні;
  • користуватися агресивними косметичними засобами в місцях, які зазнали впливу апарату;
  • занадто інтенсивно займатися силовими видами спорту;
  • пити потужні лікарські препарати.

  У салонах для схуднення пропонується апаратна косметологія і апаратна інвазія або хірургія. Перша найчастіше впливає на верхні шари шкіри, щоб позбавити від целюліту і попередити розтяжки. Друга передбачає більш глибоке проникнення і працює безпосередньо з жировими відкладеннями (руйнує їх) і м’язовими волокнами (зміцнює і стимулює).

  Косметологія більш безпечна, має мінімум протипоказань, відрізняється невисокими цінами, але і результат буде скромним: в основному — позбавлення від апельсинової кірки, поліпшення лімфотоку і за рахунок цього зниження ваги на 2-3 кг.

  Інвазивні апаратні методики понад травмоопасни, вимагають дотримання великої кількості протипоказань, коштують недешево. Відповідно, і результати набагато помітніше: зникають жирові відкладення, а разом з ними йде вага і формується красива, струнка фігура.