Липокарнит (Lipocarnit): склад, інструкція із застосування, протипоказання, аналоги

Варто використовувати для схуднення Липокарнит — БАД, що обіцяє швидке і безпечне зниження ваги? Дізнайтеся особливості його застосування та ступінь ефективності. Не так давно на ринку Бадів зявився Липокарнит (Lipocarnit) — черговий препарат для схуднення.

Варто використовувати для схуднення Липокарнит — БАД, що обіцяє швидке і безпечне зниження ваги? Дізнайтеся особливості його застосування та ступінь ефективності.

Не так давно на ринку Бадів з’явився Липокарнит (Lipocarnit) — черговий препарат для схуднення. Виробники обіцяють безпека і ефективність, красиво розписують його унікальні властивості і єдину у своєму роді формулу, але… чи Справді ці таблетки вигідно вирізняються на тлі інших біодобавок, до сумнівного дії яких вже, здається, всі звикли?

Опис

Згідно із заявами виробників (московська компанія Beautyrin), Липокарнит має запатентовану формулу, що дозволяє худнути швидко і без шкоди для здоров’я. Зареєстрований як БАД, продається в аптеках, не є лікарським засобом. В одній капсулі міститься до 600 мг активної речовини. В упаковці: 30, 60 або 120 таблеток.

У його складі заявлені всім відомі схуднення, які діють лише на апоциты, расщеплют їх, не зачіпаючи внутрішні органи. Хоча реклама стверджує, що ці капсули для схуднення навіть покращують роботу шлунка, печінки і серця.

Ще одну заяву: дані таблетки не вимагають ніяких зусиль, тобто ніби як займатися спортом при їх вживанні не обов’язково.

Дійсно Lipocarnit — настільки інноваційна формула, що і сприяє схудненню, і зміцнює здоров’я та занять спортом не вимагає? Твердження, які не варто сприймати на віру — вивчаємо матеріал і з’ясовуємо правду.

Дивіться також  Маски для схуднення особи: особливості застосування і рецепти