Пластівці для схуднення: калорійність і користь різних сортів, бренди, поради з приготування

Наскільки ефективні пластівці для схуднення, як їх правильно приготувати. Огляд калорійності, особливостей і корисних властивостей різних сортів і деяких брендів. Досі їсте на сніданок мюслі і ніяк не можете зрозуміти, чому не йдуть зайві кілограми, адже ваш день починається з смачної і здорової їжі? Просто подивіться на калорійність свого улюбленого страви і дізнайтеся принцип його приготування.

Наскільки ефективні пластівці для схуднення, як їх правильно приготувати. Огляд калорійності, особливостей і корисних властивостей різних сортів і деяких брендів.

Досі їсте на сніданок мюслі і ніяк не можете зрозуміти, чому не йдуть зайві кілограми, адже ваш день починається з смачної і здорової їжі? Просто подивіться на калорійність свого улюбленого страви і дізнайтеся принцип його приготування. Якщо вже і заряджатися енергією з ранку раніше, не боячись жирових відкладень, так це з пластівцями.

Вони готуються з злаків: з них знімається оболонка, потім піддають термічній обробці і пресують, надаючи плоску форму або подрібнюючи практично до порошку. Ось їх-то якраз і дієтологи рекомендують вживати для схуднення.

Механізм схуднення

Чому вважається, що висококалорійні пластівці так корисні для схуднення? Це натуральні вуглеводи рослинного походження, які здатні:

  • надовго втамувати голод і допомогти витримати будь-яку дієту до обіду без перекусу;
  • поліпшити травлення, завдяки рослинної клітковини;
  • вивести з організму токсини;
  • розігнати метаболізм;
  • запустити процес жиросжигания;
  • благотворно впливати на систему кровообігу (кисень — активний жіросжігателя);
  • зняти стрес (рівень кортизолу падає — значить, не потрібно буде заїдати чергову проблему);
  • забезпечити з самого ранку бадьорістю і енергією (хто постійно сидить на дієтах, знає, наскільки це цінна властивість).

Не потрібно боятися високої калорійності пластівців, так як вся вона буде перетворена організмом необхідну енергію на виконання нагальних повсякденних справ. Особливо корисний такий сніданок після ранкової пробіжки або зарядки.

Будьте обережні! Пластівці мають протипоказання: целіакія та алергія на злакові.

Дивіться також  Як сповільнити обмін речовин: список продуктів і препаратів, огляд ефективних способів