Бабушкін секрет схуднення: поради про березовий сік, кращі засоби та дієти

Час рухається вперед, і «індустрія краси» мало не щодня пропонує нам різні новинки дієт, косметики і способів омолодження, але ми повертаємося до старих рецептів і дістаємо з «скриньки» бабусин секрет схуднення як самий надійний, безпечний і перевірений поколіннями метод.

Головна особливість цих секретів у тому, що вони спрямовані на оздоровлення організму, а як наслідок і схуднення. Розглянемо кращі бабусині поради для схуднення, які можуть допомогти знизити вагу.

Березовий сік

Березовий сік дуже корисний для організму, адже в ньому багато вітамінів і мінералів. Він сприяє обміну речовин в організмі, а значить і зниження ваги. Для цього його потрібно приймати по склянці на день протягом місяця. Але вся справа в тому, що знайти в продажу березовий сік у чистому вигляді вкрай важко. Його добувають в екологічно чистих районах ранньою весною, і без консервації він зберігається не більше 3 діб. Протипоказанням до застосування березового соку є алергія.

Дивіться також  Дієта стіл 5: меню на кожен день з рецептами при панкреатиті та холециститі, після видалення жовчного міхура