Бади для схуднення: ефективність, правда і міфи, особливості застосування, рейтинг

Що являють собою Бади для схуднення і наскільки вони ефективні. Чим відрізняються від ліків? Розвінчуємо міфи, зясовуємо правду і складаємо рейтинг кращих. Майже сто років тому, в 1927 році, американський хімік Карл Ренборг створив першу біологічно активну добавку до їжі.

Що являють собою Бади для схуднення і наскільки вони ефективні. Чим відрізняються від ліків? Розвінчуємо міфи, з’ясовуємо правду і складаємо рейтинг кращих.

Майже сто років тому, в 1927 році, американський хімік Карл Ренборг створив першу біологічно активну добавку до їжі. Вона містила кілька вітамінів і мікроелементів, витяжки з петрушки і люцерни. Призначалася для загального оздоровлення організму.

На початку 90-х років XX століття ринок фармаконутрициологии сколихнувся, завдяки появи абсолютно нової формули Herbalife, яка обіцяла позбавити від зайвих кілограмів швидко і без шкоди для здоров’я. З тих пір Бади для схуднення стали неймовірно популярними, ринок їх продажу зростає рік від року, незважаючи на весь негатив, який обрушується на них з боку офіційної медицини, і скандали, пов’язані із забороненими і отруйними речовинами в їх складі.

Так чому ж вони є насправді — дивом XXI століття, що дозволяє стати стрункою без дієт і спорту, або «котом у мішку», справжня інформація про який ховається? З’ясовуємо!

Дивіться також  Напої для схуднення: види, правила вживання, рецепти